Nasza oferta Folder Brown
Działalność statutowa (Komisje) Folder Brown

Dzialalnosc

Kalendarz nadchodzących imprez:

<< kwi 2024 >>
pwścpsn
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Imprezy

Turystyka
Majówka 2024
21 kwietnia 2024

Majówka 2024

Majówka 2024 to już historia. Gdyby nie gorące serca uczestników, to organizatorzy nie daliby rady z temperaturą, która bardziej przypominała tą  listopadową niż kwietniową.
A może to była jednak zemsta przyrody, że chcieliśmy ten oczekiwany ciepły maj przyciągnąć na naszą imprezę już teraz. Temat do rozważenia.

Komisja Sportów Popularnych i Turystyki Automobilklubu Polski, tym razem zapragnęła odkryć z Wami piękno kultury polskiej, w myśl powiedzenia „Piękna nasza Polska cała.” Zaprosiliśmy Was do Centrum Folkloru Polskiego „Karolin” i zwiedzenia Muzeum Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca „Mazowsze”. Mamy nadzieję że wrażenia z odwiedzenia tego magicznego miejsca będą zapamiętane na długo.

No i oczywiście były także wrażenia sportowe na próbach sprawności, które odbywały się na Autodromie Automobilklubu Polski.
Były także konkursy, sportowa walka o bilety na koncert zespołu Mazowsze. Kto był ten wie …

Klasyfikacja generalna

Klasyfikacja prób sprawnościowych

Dziękujemy za uczestnictwo i zapraszamy na kolejne imprezy Komisji Sportów Popularnych i Turystyki Automobilklubu Polski.
Kalendarz imprez KSPiT.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z imprezy.

Majówka 2024 – galeria

A jeśli coś na trasie nie do końca pasowało lub było niezbyt jasne, poniżej materiały wzorcowe. Może pomogą w kolejnych startach.

Wzorzec przejazdu D1

Wzorzec przejazdu D1 – mapa

Zadania z trasy D1

Wzorzec przejazdu D2

Wzorzec przejazdu D2 – mapa

Zadania z trasy D2


Komunikat / Odprawa uczestników

Lista startowa_Majówka 2024

Lista zgłoszeń_Majówka 2024

Tym razem przygotowaliśmy dla Was niezwykłe atrakcje. Planujemy zwiedzanie z przewodnikiem Centrum Folkloru Polskiego w Karolinie, miejsca, gdzie historia i tradycja spotykają się z współczesnością, tworząc niepowtarzalny klimat i atmosferę naszego kraju. Będzie również okazję poznania siedziby Zespołu Pieśni i Tańca „Mazowsze”, symbolu polskiego folkloru, którego muzyka i tańce poruszają serca ludzi na całym świecie.

Ale to nie koniec! Przygotowaliśmy dla Was ciekawą trasę turystyczną, zadania, testy, podszyte adrenaliną próby sprawnościowe samochodem, poczęstunek, konkursy z nagrodami oraz terenową grę nawigacyjną, które sprawią, że ten kwietniowy weekend będzie niezapomniany. Będzie to doskonała okazja do integracji, poznawania nowych ludzi oraz spędzenia czasu w aktywny i pełen przygód sposób.

Mamy nadzieję, że dołączycie do nas w tym wyjątkowym wydarzeniu, a na pewno zapewni ono Wam mnóstwo radości, emocji i niezapomnianych przeżyć. Przekonajcie się sami, jak wspaniale można spędzić „kwietniówkę” z pasjonatami turystyki!

Serdecznie zapraszamy!

Regulamin uzupełniający

Formularz zgłoszenia

Materiał do testu turystycznego

Rysunek prób SZ 1 / SZ 2

 

Zapraszamy na wydarzenie 

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Call Now Button