Działalność gospodarcza Folder Brown
Działalność statutowa Folder Brown

Kalendarz nadchodzących imprez:

<< Lip 2017 >>
pwścpsn
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

LEWY BANNER Gora

LEWY BANNER Dol

7 stycznia 2017

Siedziba

Automobilklub Polski: ul. Powstańców Śląskich 127, 01-355 Warszawa
Współrzędne GPS: N: 52°15’54.5″ E: 20°55’43.5″E

Lokalizacja

Konto: Bank Millenium – 47 1160 2202 0000 0001 3161 7512
NIP:
527-010-50-71    KRS: 0000026215   Regon: 001211124
Godziny pracy: Poniedziałek: 10.00-18.00; Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek: 9.00-17.00

 

Sekretariat: Renata Sabik
sekretariat@automobilklubpolski.pl  tel. 22 873 24 20; fax. 22 873 24 21;

Dyrektor: Andrzej Palczewski
palczewski@automobilklubpolski.pl tel. 22 873 24 22; tel. kom. 500 095 991

Główny Specjalista ds. Marketingu: Agnieszka Majewska
marketing@automobilklubpolski.pl tel. 22 746 33 46, tel. kom. 502 477 722

 

Z-ca Dyrektora ds. Szkoleń: Adam Goss
a.goss@automobilklubpolski.pl tel/fax 22 873 24 27; tel. kom. 500 253 716

Ośrodek Szkolenia Kierowców: Marta Waśkiewicz
m.waskiewicz@automobilklubpolski.pl tel./fax: 22 873 24 26; tel. kom: 510 630 730

Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy: Katarzyna Jundziłł
k.jundzill@automobilklubpolski.pl tel.: 22 873 24 26; tel. kom: 510 100 290

 

Biuro sportu oraz sprawy zawodników
Gł. Spec. ds. Statutowych i Sportu: Ludomir Szpakowski
l.szpakowski@automobilklubpolski.pl, biuro@automobilklubpolski.pl tel. 22 873 24 25; tel. kom. 500 095 969

Księgowość:
Główna Księgowa: Anna Kłodzińska
ksiegowosc@automobilklubpolski.pl tel. 22 873 24 24

Kadry, ZUS: Iwona Czerwińska
kadry@automobilklubpolski.pl tel. 22 873 24 23

Kasa, księgowość: Elżbieta Żuprańska
ksiegowosc2@automobilklubpolski.pl tel. 22 873 24 23

 

Ubezpieczenia: Magdalena Kowalewska
ubezpieczenia@automobilklubpolski.pl  tel. 690 33 22 42; 22 873 24 20

 

Internet: Benedykt Chądzyński
internet@automobilklubpolski.pl

 

 

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com