Nasza oferta Folder Brown
Działalność statutowa (Komisje) Folder Brown

Dzialalnosc

Kalendarz nadchodzących imprez:

<< kwi 2024 >>
pwścpsn
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Imprezy

4 lutego 2022

Formularz OSK

  Kategoria prawa jazdy:

  A - motocyklA1 - motocykl (od 16 lat)A2 - motocyklB - samochód osobowyB+E - samochód osobowy + przyczepaC - samochód ciężarowyC+E - samochód ciężarowy + przyczepaD - autobus

  W ramach części teoretycznej wybieram:

  e-learningwykłady tradycyjnepo egzaminie w WORD

  Instruktor z którym chcesz jeździć:

  Ireneusz_Mączyński_kat.AArtur_Jeżak_kat.ATomasz_Kulik_kat.A_A1_A2Jarosław_Galarski_kat.ADowolny_instruktor_kat.ASławomir_Moszczyński_kat.BGrzegorz_Popielarczyk_kat.BDariusz_Dynak_kat.BJacek_Lipiński_kat.BJerzy Badowski_kat.BGrzegorz_Magusiak_kat.BJacek_Sciciński_kat.BAndrzej Srebnicki_kat.BJarosław Dynak_kat.BJacek_Bartoszewski_kat.BAndrzej Jejno kat. BDowolny_instruktor_kat.BDominik_Pikus_kat.BDowolny_instruktor_kat.B+EDowolny_instruktor_kat.CDowolny_instruktor_kat.C+EDowolny_instruktor_kat.D

  UWAGA

  W przypadku osób niepełnoletnich wymagane jest dostarczenie zgody rodzica lub opiekuna prawnego na udział w kursie.

  Dodatkowe informacje:

  Skąd dowiedziałaś/eś się o kursie?

  Twoje uwagi: (pytania, etc.)

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia na kurs.(zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

  Oświadczam, że uczestniczę w kursie prawa jazdy dobrowolnie i jestem świadom/a ryzyka jakie wiąże się z jazdą samochodem, i oświadczam, że nie będę rościć do nikogo pretensji w razie doznania urazu w trakcie zajęć praktycznych.

  Oświadczam, iż zapoznałam/łem się z regulaminem kursów OSK oraz akceptuję w całości zasady i warunki w nim zawarte.

  Zobowiązuje się do ukończenia kursu w terminie 12 m-cy od dnia jego rozpoczęcia , tj. pierwszego wpisu w karcie szkolenia. W przypadku niespełnienia tego warunku Ośrodek Szkolenia Kierowców ma prawo skreślenia mnie z listy kursantów, a niewykorzystane środki płatnicze przechodzą na rzecz Ośrodka Szkolenia Kierowców. Tym samym oświadczam, że nie będę wnosić żadnych roszczeń z tego tytułu.

  Uwaga! Wszystkie pola oprócz "Dodatkowe informacje" muszą być wypełnione. Zgoda na przetwarzanie danych i oświadczenia muszą być zaakceptowane.

   Regulamin Ośrodka Szkolenia Kierowców

  Zgoda rodzica/opiekuna na udział w kursie osoby niepełnoletniej

  Zgoda rodzica/opiekuna na udział w kursie osoby niepełnoletniej

  WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
  Call Now Button