Nasza oferta Folder Brown
Działalność statutowa Folder Brown

Dzialalnosc

Kalendarz nadchodzących imprez:

<< Wrz 2020 >>
pwścpsn
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Imprezy

26 lutego 2019

Formularz OSK

Kategoria prawa jazdy:

A - motocyklB - samochód osobowyB+E - samochód osobowy + przyczepaC - samochód ciężarowyC+E - samochód ciężarowy + przyczepaD - autobus

W ramach części teoretycznej wybieram:

e-learningwykłady tradycyjnepo egzaminie w WORD

Instruktor z którym chcesz jeździć:

Ireneusz_Mączyński_kat.AArtur_Jeżak_kat.ADowolny_instruktor_kat.ASławomir_Moszczyński_kat.BGrzegorz_Popielarczyk_kat.BDariusz_Dynak_kat.BJacek_Lipiński_kat.BJerzy Badowski_kat.BGrzegorz_Magusiak_kat.BJacek_Sciciński_kat.BDowolny_instruktor_kat.BDowolny_instruktor_kat.B+EDowolny_instruktor_kat.CDowolny_instruktor_kat.C+EDowolny_instruktor_kat.D

UWAGA

W przypadku osób niepełnoletnich wymagane jest dostarczenie zgody rodzica lub opiekuna prawnego na udział w kursie.

Dodatkowe informacje:

Skąd dowiedziałaś/eś się o kursie?

Twoje uwagi: (pytania, etc.)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia na kurs.(zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych. Dziennik Ustaw Nr 133 Poz.883).

Oświadczam, że uczestniczę w kursie prawa jazdy dobrowolnie i jestem świadom/a ryzyka jakie wiąże się z jazdą samochodem, i oświadczam, że nie będę rościć do nikogo pretensji w razie doznania urazu w trakcie zajęć praktycznych.

Oświadczam, iż zapoznałam/łem się z regulaminem kursów OSK oraz akceptuję w całości zasady i warunki w nim zawarte.

Zobowiązuje się do ukończenia kursu w terminie 12 m-cy od dnia jego rozpoczęcia , tj. pierwszego wpisu w karcie szkolenia. W przypadku niespełnienia tego warunku Ośrodek Szkolenia Kierowców ma prawo skreślenia mnie z listy kursantów, a niewykorzystane środki płatnicze przechodzą na rzecz Ośrodka Szkolenia Kierowców. Tym samym oświadczam, że nie będę wnosić żadnych roszczeń z tego tytułu.

Uwaga! Wszystkie pola oprócz "Dodatkowe informacje" muszą być wypełnione. Zgoda na przetwarzanie danych i oświadczenia muszą być zaakceptowane.

zgodą rodzica/opiekuna na udział w kursie osoby niepełnoletniej

Call Now Button
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com