Nasza oferta Folder Brown
Działalność statutowa (Komisje) Folder Brown

Komisja seniorów

Dzialalnosc

Kalendarz nadchodzących imprez:

<< gru 2023 >>
pwścpsn
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Imprezy

Seniorzy
XII Warszawskie Kryterium Bizonów
26 września 2017

XII Warszawskie Kryterium Bizonów

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych – uczestników Pikników Seniorów, członków Automobilklubu Polski, nie zrzeszonych fanów motoryzacji i naszego klubu, amatorów i zawodowców, a także kibiców i fotografów do udziału w XII Warszawskim Kryterium Bizonów. Będzie to dzień pełen emocji, nuty adrenaliny i mile spędzonego czasu wśród miłośników motoryzacji.

W niedzielę, 08 października 2017r., na terenie Autodromu Bemowo, zmagać się będziemy z przyczepnością, techniką i rajdowymi emocjami. Do pokonania będzie 7 prób sprawnościowych.
Dla urozmaicenia imprezy, a także dla sprawdzenia swoich umiejętności, jednym z elementów ostatniej próby sprawnościowej będzie slalom po płycie poślizgowej.

Dodatkowo, dla osób chętnych przygotowaliśmy krótki test z wiedzy o historii Automobilklubu Polski i motoryzacji. Test ten nie będzie miał wpływu na wyniki rywalizacji sportowej, ale osoba z największą liczbą poprawnych odpowiedzi otrzyma nagrodę dodatkową.

Biuro imprezy zlokalizowane będzie w sali 101 na I piętrze siedziby Automobilklubu Polski, ul. Powstańców Śląskich 127 w Warszawie. Tutaj też zorganizowany zostanie poczęstunek dla uczestników oraz ogłoszenie wyników i rozdanie nagród.

W przypadku dodatkowych pytań, pozostaję do Państwa dyspozycji: maczynskit@gmail.com
Impreza organizowana jest przez Komisję Seniorów AP, w imieniu której do udziału w imprezie serdecznie zapraszam – Tadeusz Mączyński.

Galeria zdjęć

Klasyfikacja generalna

Grupa 1 SENIOR

Grupa 2 JUNIOR

 

Harmonogram

Regulamin

Zgłoszenie

Oświadczenie

Próba Sprawności PS 1,4 parking

Próba Sprawności PS 2,5 duża płyta

Próba Sprawności PS 3,6 mała płyta

Próba Sprawności PS 7 mała+duża

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Call Now Button