Działalność gospodarcza Folder Brown
Działalność statutowa Folder Brown

Komisja seniorów

Dzialalnosc

Kalendarz nadchodzących imprez:

<< Wrz 2017 >>
pwścpsn
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Imprezy

Seniorzy
XII Warszawskie Kryterium Bizonów
11 września 2017

XII Warszawskie Kryterium Bizonów

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych – uczestników Pikników Seniorów, członków Automobilklubu Polski, nie zrzeszonych fanów motoryzacji i naszego klubu, amatorów i zawodowców, a także kibiców i fotografów do udziału w XII Warszawskim Kryterium Bizonów. Będzie to dzień pełen emocji, nuty adrenaliny i mile spędzonego czasu wśród miłośników motoryzacji.

W niedzielę, 08 pażdziernika 2017r., na terenie Autodromu Bemowo, zmagać się będziemy z przyczepnością, techniką i rajdowymi emocjami. Do pokonania będzie 7 prób sprawnościowych oraz krótki test z wiedzy o historii Automobilklubu Polski i motoryzacji.
Dla urozmaicenia imprezy, a także dla sprawdzenia swoich umiejętności, jednym z elementów ostatniej próby sprawnościowej będzie slalom po płycie poślizgowej.

Biuro imprezy zlokalizowane będzie w sali 101 na I piętrze siedziby Automobilklubu Polski, ul. Powstańców Śląskich 127 w Warszawie. Tutaj też zorganizowany zostanie poczęstunek dla uczestników oraz ogłoszenie wyników i rozdanie nagród.

W przypadku dodatkowych pytań, pozostaję do Państwa dyspozycji: maczynskit@gmail.com
Impreza organizowana jest przez Komisję Seniorów AP, w imieniu której do udziału w imprezie serdecznie zapraszam – Tadeusz Mączyński.

Harmonogram

Regulamin

Zgłoszenie

Oświadczenie

Próba Sprawności PS 1,4 parking

Próba Sprawności PS 2,5 duża płyta

Próba Sprawności PS 3,6 mała płyta

Próba Sprawności PS 7 mała+duża

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com