Nasza oferta Folder Brown
Działalność statutowa (Komisje) Folder Brown

Dzialalnosc

Kalendarz nadchodzących imprez:

<< lip 2024 >>
pwścpsn
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Imprezy

Klubowe
Sklep dla pasjonatów sportów motorowych w siedzibie AP
27 października 2020

Sklep dla pasjonatów sportów motorowych w siedzibie AP

W jednym z najbardziej rajdowych miejsc w stolicy został otwarty największy w Polsce salon sprzedaży gadżetów i akcesoriów dla pasjonatów sportów motorowych. Sklep dla fanów rajdów i wyścigów powstał w wyniku rozszerzenia współpracy Automobilklubu Polski z firmą Top Racing i zlokalizowany jest właśnie na warszawskim Bemowie w siedzibie Automobilklubu przy doskonale znanym z Rajdu Barbórki autodromie.

Na 300 m2 w eleganckich przestrzeniach można wybierać z tysięcy dostępnych od ręki produktów największych zespołów rajdowych i wyścigowych, gadżetów ulubionego zespołu F1 czy polskich i światowych kierowców rajdowych. W stałej sprzedaży dostępne są kolekcje dla kibiców, także od naszych najlepszych zawodników – Roberta Kubicy i Kajetana Kajetanowicza oraz topowych ekip Formuły 1.

Oferta skierowana jest nie tylko do kibiców, ale także do samych zawodników. Kierowcy i piloci znajdą w nowym salonie akcesoria do sportów motorowych renomowanych producentów Sparco, OMP, Stilo, Alpinestars i innych. Kaski i interkomy, kombinezony, buty, rękawice, bielizna, torby – od ręki dostępne jest wszystko, czego potrzeba do realizacji pasji dla osób z domieszką benzyny we krwi.

Nie zapomniano także o najmłodszych kibicach i ich rodzicach. W sklepie obok wyścigowej i rajdowej kolekcji dziecięcej, oferowany jest także szeroki wybór dostępnych od ręki fotelików samochodowych od profesjonalistów: Sparco, Recaro, Chicco czy Concord, aby dbać o bezpieczeństwo – ważne zarówno w sporcie, jak i codziennej jeździe.

Salon Gadzetyrajdowe.pl jest otwarty od poniedziałku do soboty, a zlokalizowany został na parterze budynku Automobilklubu przy Powstańców Śląskich 127 w Warszawie, z wygodnym bezpłatnym parkingiem. W sklepie stacjonarnym obowiązują takie same ceny jak w sklepie internetowym. Dla wszystkich członków Automobilklubu Polski przygotowano specjalne rabaty (od 5% do 15%).

Zapraszamy serdecznie wszystkich sympatyków sportów motorowych!

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Call Now Button