Nasza oferta Folder Brown
Działalność statutowa (Komisje) Folder Brown

Dzialalnosc

Kalendarz nadchodzących imprez:

<< kwi 2024 >>
pwścpsn
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Imprezy

Klubowe
Motowizja pokaże naszych mistrzów kierownicy
25 kwietnia 2020

Motowizja pokaże naszych mistrzów kierownicy

W piątek, 1 maja, o godzinie 21:25 Motowizja po raz pierwszy pokaże na swojej antenie „Mistrzów Motorsportu” – unikatowy film dokumentalny, zrealizowany z okazji 70-lecia Polskiego Związku Motorowego, w którym zobaczymy najwybitniejszych polskich kierowców.

„Mistrzowie Motorsportu” to zbiór opowieści najlepszych i najbardziej utytułowanych zawodników reprezentujących nasz kraj w sportach motorowych. Robert Kubica, Krzysztof Hołowczyc czy Kajetan Kajetanowicz (wszyscy to zawodnicy Automobilklubu Polski), Sobiesław Zasada, Rafał Sonik czy Tomasz Gollob to jedni z bohaterów dokumentu, którzy mówią o swoich karierach oraz drodze do międzynarodowych sukcesów.

W tym roku obchodzimy wyjątkową rocznicę – 70 lat temu powstał Polski Związek Motorowy. Emitując „Mistrzów Motorsportu”, chcemy przyłączyć się do tego świętowania. Motowizja od samego początku istnienia wspierała polski sport motorowy. Zawsze zależało nam, zależy i będzie zależeć na sukcesach naszych zawodników na arenie międzynarodowej, bo nie ma nic piękniejszego od Mazurka Dąbrowskiego odgrywanego na torach czy podczas rajdów na całym świecie. Realizujemy tę misję także przez pokazywanie relacji z zawodów krajowych takich jak Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski, OPONEO Rallycross, Historyczne Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski, Górskie Samochodowe Mistrzostwa Polski, Driftingowe Mistrzostwa Polski, Wyścigowe Samochodowe Mistrzostw Polski, Puchar Polski Pit Bike SM i Mistrzostwa Polski w Historycznych Rajdach na Regularność – mówi Krzysztof Mikulski, prezes Motowizji, członek i zawodnik Automobilklubu Polski.

Za produkcję „Mistrzów Motorsportu” odpowiada Wojciech Majewski.

Mistrzowie Motorsportu – piątek, 1 maja, godz. 21:25
Mistrzowie Motorsportu – poniedziałek, 4 maja, godz. 17:25
Mistrzowie Motorsportu – wtorek, 12 maja, godz. 21:00
Mistrzowie Motorsportu – środa, 13 maja, godz. 17:00

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Call Now Button