Nasza oferta Folder Brown
Działalność statutowa (Komisje) Folder Brown

Dzialalnosc

Kalendarz nadchodzących imprez:

<< kwi 2024 >>
pwścpsn
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Imprezy

Klubowe
Moto Orkiestra po raz kolejny wspólnie z Dzielnicą Bemowo
14 stycznia 2018

Moto Orkiestra po raz kolejny wspólnie z Dzielnicą Bemowo

14 stycznia 2018 roku na warszawskim Bemowie odbyła się po raz kolejny Moto Orkiestra, największa charytatywna impreza motoryzacyjna organizowana w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Foto: Adam Roch

Moto Orkiestra to coroczna impreza organizowana przez Automobilklub Polski, od wielu lat grająca wspólnie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Na warszawskim Autodromie Bemowo, znanym m.in. z Rajdu Barbórki, przez cały dzień odbywać się będą licytacje przejazdów po specjalnie wytyczonej trasie samochodami rajdowymi i wyścigowymi. Jednocześnie organizatorzy postarają się pobić ubiegłoroczny rekord zebranych środków który wyniósł niemal 200.000 zł.

Do Moto Orkiestry 2018 po raz kolejny dołączyła Dzielnica Bemowo, wspierając swoimi zasobami organizację tak dużej imprezy. Jednocześnie, podobnie jak w ubiegłych latach, także i w tegorocznej edycji oprócz przejazdów niezwykłymi samochodami licytacja obejmie także gadżety i atrakcje ufundowane przez partnerów Moto Orkiestry.

Niezmiennie, i mamy nadzieję do końca świata i jeden dzień dłużej, gramy i jeździmy w styczniowy weekend dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Moto Orkiestra 2018 zaplanowana jest pod kątem maksymalnych wrażeń z jazdy wyjątkowymi samochodami dla wszystkich którzy 14 stycznia pojawią się na Autodromie Bemowo. Zamówiliśmy świetną pogodę i mamy zapewnienia od najlepszych polskich kierowców rajdowych iż pojawią się za kierownicami swoich aut aby sprawić jak najwięcej frajdy i jednocześnie zapełnić puszki z logo WOŚP. Mamy także w planie wiele niezapomnianych atrakcji od sprawdzonych Partnerów imprezy – jednym słowem 14 stycznia musicie nas odwiedzić !” – powiedział Jakub Siemczuk, organizator Moto Orkiestry 2018.

Moto Orkiestra 2018 dla wszystkich maniaków motoryzacji!

W niedzielę, 14 stycznia 2018r. warto pojawić się już w samo południe na Autodromie Bemowo, gdzie odbędzie się oficjalne otwarcie imprezy i niezapomniana parada wszystkich samochodów po ulicach Warszawy. Swój udział oficjalnie potwierdziły takie gwiazdy jak: Kajetan Kajetanowicz, Krzysztof Hołowczyc, Wojciech Chuchała, Filip Nivette, Jakub „Colin” Brzeziński, Michał Ratajczyk, Klaudia Podkalicka, Kacper Terlikowski, Dariusz Krupa, Ola Fijał, Mateusz Fijał, Marek Wartałowicz oraz wiele innych. Na scenie będzie można zobaczyć: Patryka Mikiciuka, Pawła Pawelca, Łukasza „Jurasa” Jurkowskiego, Olę Kot oraz Pawła „Felixa” Danilczuka, którzy osobiście poprowadzą całą imprezę, ale także licytacje przejazdów i gadżetów. Tradycją stało się również huczne zakończenie Moto Orkiestry. O godzinie 20 niebo nad Bemowem rozbłyśnie wyjątkowym i widowiskowym „Światełkiem do nieba”, a w jego blasku zagra każdemu znany zespół BOYS! Dzięki wsparciu Naszych partnerów, możliwa jest organizacja tak dużego wydarzenia jakim jest Moto Orkiestra, wspierająca zbiórkę pieniążków na WOŚP: Exotic Car Club, STW, Pirelli, BMW Polska, Dunlop, STW, Sainz i wielu innych, natomiast patronatem medialnym obieli Nas: TVN Turbo, Radio WAWA, Autoklub.pl, WRC News, Rajdy24.pl.

Na imprezie każdy maniak motoryzacji, niezależnie od wieku, znajdzie coś dla siebie – począwszy od mini torów wyścigowych przeznaczonych dla dzieci, a skończywszy na przejażdżkach samochodami rajdowymi o mocy przekraczającej 500 koni mechanicznych. To będzie magiczny dzień, warto być wówczas z nami !

Kontakt:
Jakub Siemczuk – Organizator
Kom: 507-112-216
Mail: jakub@motoorkiestra.pl

Paweł Kamiński – Współorganizator
Mail: pawel@motoorkiestra.pl
Kom: 501-678-425

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Call Now Button