Nasza oferta Folder Brown
Działalność statutowa (Komisje) Folder Brown

Dzialalnosc

Kalendarz nadchodzących imprez:

<< lip 2024 >>
pwścpsn
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Imprezy

Klubowe
Moto Orkiestra gra nadal!
29 stycznia 2021

Moto Orkiestra gra nadal!

Moto Orkiestra wraz z Dzielnicą Bemowo będzie grała już po raz kolejny z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, jednakże z uwagi na obecną sytuację odbędzie się to w innej formie niż miało to miejsce w poprzednich latach. W tym roku będziemy działać zarówno w trybie online jak i będziecie mogli Państwo bezpiecznie odwiedzić teren Automobilklubu Polski.

W ramach działań w świecie online odbędzie się relacja live, na której znane osobistości ze świata rajdowego, wyścigowego, kierowcy i piloci najszybszych rajdówek na świecie podsumują dotychczasowe zmagania i opowiedzą o planach na nowy sezon. W trakcie relacji odbędą się również licytacje, na których będzie można wylicytować wyjątkowe pamiątki związane nie tylko ze światem motoryzacji ale także z innych obszarów. Dodatkowo już teraz można wziąć udział w licytacjach udostępnianych w wydarzeniu Moto Orkiestry na Facebooku, gdzie od kilku dni trwa bitwa m.in. o użyczenie Hondy Civic TypeR na weekend! Więcej licytacji można znaleźć pod linkiem: www.facebook.com/events/136951594712647/?active_tab=discussion.

Pomimo przeniesienia Moto Orkiestry do świata wirtualnego udostępniamy także możliwość bezpiecznego udziału w wydarzeniach, które będą rozgrywać się na terenie Automobilklubu Polski. Pierwszą atrakcją będzie możliwość zwiedzenia „Muzeum motoryzacyjnego”, które zostanie zaprezentowane na terenie autodromu Bemowo – w miejscu gdzie w latach ubiegłych odbywały się wylicytowane przejazdy. W Muzeum zostaną wystawione wyjątkowe pojazdy związane z działalnością Automobilklubu Polski. Druga atrakcja to coroczna Moto Orkiestrowa loteria, na której będą do wylosowania wyjątkowe pamiątki. Wszystko to będzie dostępne dla zwiedzających, którzy na teren Automobilklubu wjadą swoim prywatnym samochodem i bez możliwości opuszczenia go będą się poruszać po wskazanych punktach rozmieszczonych na terenie Automobilklubu Polski.
Łącząc przyjemne z bezpiecznym choć trochę będzie można poczuć magię dotychczasowych zbiórek organizowanych w ramach Moto Orkiestry.

Powyższe atrakcje będą dostępne dla zainteresowanych w godzinach 12-16. Serdecznie wszystkich zapraszamy zarówno do świata wirtualnego jak i bezpiecznej przejażdżki po atrakcjach Automobilklubu Polski.

Organizatorami Motorokiestra 2021 są: Urząd Miasta Dzielnicy Bemowo i Automobilklub Polski

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Call Now Button