Nasza oferta Folder Brown
Działalność statutowa (Komisje) Folder Brown

Dzialalnosc

Kalendarz nadchodzących imprez:

<< kwi 2024 >>
pwścpsn
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Imprezy

Klubowe
Kajetanowicz wspiera 29. Finał WOŚP
3 lutego 2021

Kajetanowicz wspiera 29. Finał WOŚP

Kajetan Kajetanowicz tradycyjnie już dołączył do charytatywnego grania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podczas 29. Finału, który już teraz okazał się rekordowy pod względem ilości zebranych pieniędzy, Kajto przekazał dwa wyjątkowe dobra, które zachwycą nie tylko zagorzałych kibiców rajdowych.
Pierwszym przekazanym na licytację dobrem – bo nie w obu wypadkach są to przedmioty! – jest kombinezon rajdowy, w którym Kajto jeździł w ubiegłorocznym sezonie. To właśnie w nim, razem z Maciejem Szczepaniakiem, drugi raz z rzędu wygrał piekielnie trudny Rajd Turcji, a finalnie zdobył podium w Rajdowych Mistrzostwach Świata. Gdyby tego było mało, kombinezon został ręcznie pomalowany przez Szymona Chwalisza – artystę, który od lat ozdabia kaski sportowca.

To wyjątkowy projekt Szymona. Kombinezon jest dla rajdowca jak druga skóra. To w nim przeżywamy nasze wzloty i upadki. A Szymon postanowił jeszcze mocniej podkręcić tę symbolikę i przedstawić na moim kombinezonie swoją artystyczną interpretację tego, co przeszedłem na swojej sportowej drodze w ubiegłym roku – komentuje Kajetan Kajetanowicz, kierowca LOTOS Rally Team.

Artysta namalował na kombinezonie m.in. kibiców, których wsparcie było niezwykle istotne podczas tak trudnego sezonu, a także największą motywację Kajetanowicza – jego rodzinę. Nie mogło tam też zabraknąć samochodu rajdowego 3-krotnego mistrza Europy, ale też innych pojazdów, którymi jeździł w czasie pandemii.

Z powodu koronawirusa całe środowisko rajdowe, w tym nasz zespół, znalazło się w zawieszeniu. Nie chcieliśmy i nie mogliśmy zmarnować jednak czasu, w którym nie było rajdów. Stąd nieustanne treningi, ale również i bardziej szalone przygody – jak chociażby przejażdżki monster truckiem, crosscartem, a nawet… walcem – wspomina sportowiec.

Kajetan Kajetanowicz przekazał również na licytację przejazd na prawym fotelu w swoim samochodzie rajdowym. Przejażdżka odbędzie się w terminie i miejscu ustalonym między darczyńcą a zwycięzcą aukcji, który w ten sposób będzie mógł doświadczyć prawdziwych rajdowych emocji.

Mam nadzieję, że zarówno kombinezon, jak i rajdowa przejażdżka, przyniosą zwycięzcom aukcji dużo radości. Tym bardziej, że cała kwota zostanie przekazana Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Bardzo lubię i doceniam tę inicjatywę. Często wydaje się, że nas, Polaków, nie łączy aż tak wiele. Czasami rolę takiego łącznika pełni sport, ale nawet on nie jest uniwersalny. Tymczasem okazuje się, że jest coś, co może zjednoczyć prawie cały kraj. Jak co roku łączymy się w jednym celu… by pomagać! – podsumowuje Kajetanowicz.

Starty Kajetana Kajetanowicza wspierają strategiczny partner LOTOS Rally Team – Grupa LOTOS, a także Delphi Technologies, Driving Experience oraz Pirelli.

Linki do aukcji:
allegro.pl/oferta/kombinezon-kajetanowicza-malowany-przez-chwalisza-10174852185
allegro.pl/oferta/przejazd-rajdowy-od-kajetana-kajetanowicza-10144248835


Szczegółowe informacje dotyczące Kajetana Kajetanowicza i zespołu dostępne są na:
www.kajto.pl
www.fb.com/EmocjeDoPelna
www.fb.com/KajetanKajetanowicz
www.twitter.com/Kajto_pl
www.youtube.com/Kajtopl

***
Kajetan Kajetanowicz – kierowca rajdowy (Automobilklub Polski), urodził się 5 marca 1979 r. w Cieszynie, mieszkaniec Ustronia; zawodnik LOTOS Rally Team, Rajdowy Mistrz Europy w 2015, 2016 i 2017 roku oraz czterokrotny Rajdowy Mistrz Polski w latach 2010-2013.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Call Now Button