Nasza oferta Folder Brown
Działalność statutowa (Komisje) Folder Brown

Dzialalnosc

Kalendarz nadchodzących imprez:

<< kwi 2024 >>
pwścpsn
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Imprezy

Klubowe
Fundacja Polskiego Związku Motorowego
5 marca 2024

Fundacja Polskiego Związku Motorowego

Powstała w 2007 roku Fundacja Polskiego Związku Motorowego rozszerza formy swojego działania. W ubiegłym roku przystąpiliśmy do akcji zbierania środków na leczenie dzieci ofiar wypadków drogowych prowadzonej pod hasłem Wielka Wyprawa Maluchów. Zbierając pieniądze Maluchy dotarły do Monte Carlo. Kolejny też rok, dzięki Waszemu wsparciu, Fundacja niesie pomoc pełnoletnim ofiarom wypadków drogowych. Kontynuujemy akcję zbierania środków na rehabilitację powypadkową naszych sportowców sportów motorowych, w tym byłego mistrza świata na żużlu, Pana Tomasza Golloba.

Dzięki przekazanym Fundacji darowiznom możemy zaoferować młodzieży ciekawsze formy edukacji komunikacyjnej. Nadal intensywnie wspieramy Ochotnicze Straże Pożarne zakupem sprzętu do ratownictwa drogowego, ponieważ właśnie strażacy ochotnicy są najczęściej pierwsi na miejscu wypadku.
Serdecznie dziękuję za przekazane w 2023 roku darowizny finansowe na realizację naszych celów. Nie jest łatwo pozyskać środki finansowe na działalność Fundacji PZM, ponieważ organizacji pożytku publicznego jest coraz więcej, a potrzeb społecznych wymagających wsparcia finansowego jeszcze więcej.
O szczegółach naszej działalności informujemy na stronie internetowej fundacja.pzm.pl .

Zważywszy na skalę potrzeb społecznych nasza wspólna pomoc to kropla w morzu potrzeb, ale z drugiej strony, dzięki Państwa wrażliwości, wielu osobom poszkodowanym w wypadkach udało się pomóc w procesie rehabilitacji. Niezmiennie każda kwota przekazana Fundacji jest wydatkowana na wskazany przez Państwa cel. Każda złotówka daje komuś szansę powrotu do zdrowia i sprawności, a to znaczy, że jest to złotówka bezcenna. Fundacja w całości opiera swoją działalność na pracy wolontariuszy. Na wyżej wymienionej stronie zamieszczamy nasze sprawozdania finansowe.

Szanowni Państwo!
Trwa okres rozliczania dochodów za 2023 rok. Możemy wesprzeć potrzebujących odpisem 1,5% podatku od osób fizycznych. Bardzo proszę skorzystajcie z tej okazji. Wypełniając PIT prosimy pamiętać o Fundacji Polskiego Związku Motorowego. W formularzu PIT wystarczy wpisać nr KRS 0000302278. Tylko tyle, a daje komuś szansę na powrót do zdrowia, odzyskanie sprawności.

Z wyrazami najwyższego szacunku

Cezary Droszcz
Prezes Zarządu

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Call Now Button