Nasza oferta Folder Brown
Działalność statutowa (Komisje) Folder Brown

Dzialalnosc

Kalendarz nadchodzących imprez:

<< kwi 2024 >>
pwścpsn
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Imprezy

Turystyka
Zamieć 2017
19 lutego 2017

Zamieć 2017

Zamieć, zamieć …? No bardziej gołoledź, ale nie przeszkodziło to w dobrej zabawie 31 załogom które wzięły udział w imprezie rozpoczynającej cykl „Cztery Pory Roku”. Była rywalizacja, było zwiedzanie Muzeum Obrony Cywilnej (witaj stary PRLu!). Były też jazdy w poślizgach na zmrożonej i częściowo pokrytej lodem płycie Autodromu Bemowo. A przede wszystkim było mnóstwo uśmiechu na twarzach naszych uczestników. Z dużą satysfakcją odnotowujemy, że coraz bardziej zrozumiałe są zapisy trasy wśród (jeszcze niedawno) debiutantów na naszych imprezach. Organizatorzy starali się wszystkich w jakiś sposób nagrodzić za trudy w walce na trasie. Tych którzy zdobyli najwyższe miejsca w imprezie, byli najlepsi na próbie sprawności, ale też i tych, którzy po prostu dzisiaj mieli bardziej szczęśliwy dzień i los ich wskazał w losowaniu wyróżnień. No i oczywiście nikt nie opuścił imprezy bez pamiątkowego medalu!
Dziękujemy wszystkim za udział, za rywalizację, za docenienie trudu w organizacji imprezy (były oklaski, a jakże!). Zapraszamy już za 3 tygodnie na kolejną imprezę, którą będzie Rajd Pań, zdobywający rok po roku miano imprezy na której trzeba być. Radzimy nie zwlekać ze zgłoszeniami. Ilość zgłoszeń ograniczona do 90 załóg. Może być ciasno!. Czekamy na Was 11 marca!

  Galeria zdjęć

Wyniki indywidualne

Wyniki zespołowe

Wyniki prób SZ

 

16 lutego 2017

W ostatnim momencie zgłoszeń liczba załóg walczących o trofea na rajdzie ZAMIEĆ 2017 wzrosła do 31! Zapowiada się naprawdę gorąca impreza!

 Lista zgłoszeń  Lista startowa  Schematy prób SZ

15 lutego 2017

Kolejne informacje: Szkolenie w piątek będzie miało identyczny zakres jak na rajdzie January 2017. Trasa rajdu będzie też opisana takimi samymi elementami. Link do prezentacji ze szkolenia przed Januarym zamieszczamy <tutaj>. W najbliższy piątek będziemy korzystać z tej prezentacji.

Przydatne linki:
www.facebook.com/MuzeumOC/?ref=bookmarks – Schron Muzeum
www.facebook.com/FundacjaP1/?ref=bookmarks – Fundacja P1

Mapka dojazdu.
Na końcu ul. Kotsisa, brama FSO nr III.
Ochronie należy powiedzieć: „My do fundacji” od bramy w lewo, muzeum znajduje się w budynku Fundacji P1 (drugi po prawej stronie).

 

Program Imprezy:
Niedziela 19.02.2017 r.
09:15 przyjęcie uczestników w siedzibie Automobilklubu Polski, ul. Powstańców Śląskich 127
09:45 Oficjalne otwarcie imprezy. Odprawa.
10:00 Start do próby sprawności SZ1.
10:10 Start do odcinka1.  Siedziba Automobilklubu Polski, ul. Powstańców Śląskich 127
11:30 PKC1. FSO, ul. Kotsisa. Test BRD.
11:30-12:00 Zwiedzanie muzeum OC (1. grupa)
12:10 PKC1. Start do odcinka 2.
13:40 Meta. Siedziba Automobilklubu Polski, ul. Powstańców Śląskich 127
13:50 Start do próby sprawności SZ2. Test turystyczny.
14:30 Przedstawienie wzorców prawidłowych przejazdów siedziba Automobilklubu Polski, ul. Powstańców Śląskich 127
15:00 Prowizoryczne wyniki.
15:30 Zakończenie imprezy – wyniki oficjalne, rozdanie nagród
Program imprezy może ulec zmianie w zależności od ilości zgłoszonych załóg.
Wszelkie zmiany będą ogłaszane stosownymi komunikatami na stronie organizatora

 

14 lutego 2017

No i nadszedł czas odtajnienia tematyki imprezy „Zamieć 2017”. Na 10 dni przed Światowym Dniem Obrony Cywilnej (1 marca) zwiedzicie schron przekształcony w Muzeum Obrony Cywilnej i budownictwa obronnego na terenie Fabryki Samochodów Osobowych w Warszawie, znajdujący się pod budynkiem dawnej Zakładowej Straży Pożarnej FSO. W schronie zobaczycie relikty z czasów Zimnej Wojny, głównie wyposażenie związane z bronią ABC: Dozymetry, Rentgenometry, Maski przeciwgazowe, sprzęt łączności a także dokumenty i książki z tamtych czasów.

Wszystkich jeszcze niezdecydowanych do startu zapraszamy! Listę zgłoszeń zamykamy o północy. Warto być z nami!
A gościć nas będzie Fundacja P1.

 

12 lutego 2017

Znamy już listę zgłoszeń z pierwszego terminu. Druga impreza cyklu „Nawigacyjne Bemowo” i pierwsza cyklu „4 Pory Roku” już za tydzień!  Zapraszamy do walki o nagrody, puchary, najwyższe miejsca na pudle! To nie jest trudne!

9 lutego 2017

Sprawy dzieją się tak dynamicznie, że nie nadążamy z powiadamianiem Was o wszystkim. Więc po kolei.

  1. Przekładamy termin szkolenia przedrajdowego na piątek (17.02.2017) na godz. 20:00. W czwartek też można uzyskać informacje dotyczące rajdu, bezpośrednio od Komandora Bartosza, ale … trzeba go łapać na stadionie Legii Warszawa. To się nawet może udać :).
  2. Jak zauważyliście na pierwszej imprezie pojawiły się nagrody dla zwycięzców i szczęśliwców (te z losowania), a to jeszcze nie koniec niespodzianek w tym sezonie.  W tym roku może być naprawdę grubo. Mimo nagród na każdej imprezie zaplanowaliśmy nagrodę główną za cykl „Nawigacyjne Bemowo”. Jaka to będzie nagroda dowiecie się niebawem (prowadzimy jeszcze negocjacje ze sponsorem), ale niewątpliwie przyda się w Waszym aucie! :).
    Żeby ją zdobyć, trzeba wziąć udział w 6 z 7 imprez cyklu (jedna już się odbyła), więc jeśli ktoś zapomniał wystartować, to musi walczyć we wszystkich, które przed nami.
  3. Przypominamy, że oprócz nagrody w cyklu „Nawigacyjne Bemowo”, możecie także walczyć o nagrodę firmy PROCAR w cyklu „4 Pory Roku”.  Żeby ją zdobyć trzeba być najlepszym w 3 z pośród 4 imprez zaliczanych do tego cyklu (Zamieć, Piknik, Majówka, Jesienny Liść).
  4. Jeśli tego będzie Wam jeszcze mało, to 5 z imprez cyklu „Nawigacyjne Bemowo” plus „Światowid” zalicza się do zmagań w Turystycznym Pucharze Polski (trzeba wziąć udział w max. 5 imprezach TPP, w tym jedna wyjazdowa poza własny okręg), a jeśli komuś wystarczy sił i chęci aby uczestniczyć w min. 6, a max. 8 imprezach, (w tym dwóch wyjazdowych poza własny okręg) to będzie klasyfikowany w Turystycznych Samochodowych Mistrzostwach Polski! Kolejne 2 imprezy cyklu (Piknik i Jesienny Liść) + Światowid zaliczają się do Nawigacyjnego Pucharu Polski. A wszystkie imprezy cyklu są też liczone do klasyfikacji Turystycznych Motorowych Mistrzostw Okręgu Warszawskiego.
  5. To jeszcze nie koniec! Startując w naszych imprezach bierzecie udział w Konkursie na Najaktywniejszego Uczestnika! Natomiast w cyklu „4 Pory Roku” możecie zdobyć Puchar dla Najlepszego Kierowcy Cyklu.

 

Wyobrażacie sobie te wszystkie trofea na półkach w Waszym domu? Te zdumione twarze Waszych Gości: „…. to wszystko Twoje, w jaki sposób …???!!!”

Co trzeba zrobić, żeby to zrealizować? Brać udział w naszych imprezach! Nie zawsze trzeba być pierwszym. Szczęście pomaga wytrwałym!

Wszystkie informacje i regulaminy zamieszczamy poniżej.

 

7 lutego 2017

Odpoczęliście już po Januarym?

Mamy nadzieję, że tak!
Bo my nie zwalniamy tempa i już prężnie szykujemy kolejną imprezę – Zamieć 2017 – która wreszcie po wielu latach ma szansę znów odbyć się w choć odrobinę zimowej aurze (niemniej tęsknimy już za wiosną).

Kontynuujemy zmagania w:


Turystycznych Samochodowych Mistrzostwach Polski (TSMP),
Turystycznym Pucharze Polski (TPP) (regulaminy)
Turystyczno-Nawigacyjnych Mistrzostwach Okręgu Warszawskiego (TNMOW) (regulamin)

   cyklu Nawigacyjne Bemowo (regulamin)

   cyklu Cztery Pory Roku o nagrodę firmy  (regulamin)

W każdej z powyższych klasyfikacji czekają na Was atrakcyjne nagrody!

 

Startujemy już niebawem, bo 19 lutego 2017. Tematem wiodącym rajdu będą… kolejne niespodzianki – nie ma lekko 😉.

Uczestnicy imprezy będą musieli zmierzyć się z:
– przejechaniem 2 odcinków trasy turystyczno-nawigacyjnej, według otrzymanych wskazówek (długość trasy ok. 55 km), oraz zmierzeniem się z licznymi zadaniami, które pojawią się na trasie,
– konkursem wiedzy z zakresu BRD,
– 2 próbami sprawności kierowania pojazdem, przeprowadzonymi na wyłączonym z ruchu i wydzielonych do tego celu placu – Autodromie Bemowo.

Uczestnictwo w imprezie zapewni poprawę umiejętności prowadzenia pojazdu, pogłębi stan wiedzy o przepisach ruchu drogowego, pozwoli zwiedzić ciekawe miejsca i poznać ich historię oraz poczuć smak rywalizacji a przede wszystkim spędzić niedzielne popołudnie na wspaniałej zabawie.

Załogę startową stanowi kierowca i pilot. Możliwy jest również udział osób towarzyszących.
Pojazd zgłoszony do imprezy musi posiadać ważne ubezpieczenie OC oraz ważne badanie techniczne.

 

Zasady uczestnictwa i formularz zgłoszenia

 

Organizatorem Rajdu jest: Komisja Sportów Popularnych i Turystyki Automobilklubu Polski.

Komandor Rajdu: Bartosz Komarnicki
Autor trasy: Bartosz Komarnicki
Kierownik prób SZ: Andrzej Kołodziejski
Komisja obliczeń: Jerzy Trzaska

Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy!

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Call Now Button