Nasza oferta Folder Brown
Działalność statutowa (Komisje) Folder Brown

Dzialalnosc

Kalendarz nadchodzących imprez:

<< lip 2024 >>
pwścpsn
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Imprezy

Motocykle
Yamaha naszego mistrza na targach we Wrocławiu
27 marca 2017

Yamaha naszego mistrza na targach we Wrocławiu

Po udanych testach na hiszpańskich torach w Jerez de la Frontera i Almerii zawodnicy zespołu Pazera Racing zaprezentują swoje motocykle i barwy już w sobotę,
1 kwietnia, podczas Wrocław Motorcycle Show.
Swój drugi sezon w wyścigach motocyklowych mistrzostw Polski WMMP zespół z Warszawy rozpoczyna w zwiększonym składzie: dołączył do niego m.in. dziesięciokrotny, aktualny mistrz Polski, Paweł Szkopek.

Kierowca Automobilklubu Polski, jeden z najbardziej utytułowanych zawodników w historii polskich wyścigów liczy nie tylko na walkę o kolejny, jedenasty tytuł mistrza kraju, ale także na kolejne starty w mistrzostwach świata World Superbike, w których punktował w poprzednim sezonie. Szkopek dosiądzie Yamahy YZF-R1.

Cała piątka zespołu Pazera Racing ma za sobą udane, pięciodniowe testy na hiszpańskich torach w Jerez de la Frontera i Almerii. Już w najbliższy weekend, dokładnie w sobotę 1 kwietnia o godzinie 13:15, motocykliści Pazera Racing zaprezentują swoje maszyny w oficjalnych barwach na sezon 2017 w Hali Stulecia podczas VII Targów Motocyklowych Wrocław Motorcycle Show.

Paweł Szkopek (Automobilklub Polski):

Jestem bardzo podekscytowany zbliżającym się sezonem i startami w barwach Pazera. Moim celem jest oczywiście walka o jedenasty tytuł mistrza Polski oraz o kolejne punkty w mistrzostwach świata, ale w tym roku realizuję się nie tylko jako zawodnik, ale także licencjonowany instruktor sportu motocyklowego. Wiedza i doświadczenie zdobyte przez lata na torach całego świata pozwalają mi skutecznie pomagać innym, dlatego tym bardziej cieszy mnie współpraca z moją nową ekipą. Moi zespołowi koledzy doceniają moje doświadczenie i ufają mi, co wspólnie pomaga nam robić jeszcze większe i szybsze postępy. To właśnie nad tym, poza dostrajaniem zawieszenia K-Tech w mojej R1-ce, skupiałem się podczas testów i bardzo się cieszę z efektów naszej pracy. Zostałem w Hiszpanii, aby szkolić zagranicznych zawodników, ale nie mogę już doczekać się wrocławskiej prezentacji naszych motocykli, które w barwach na sezon 2017 wyglądają naprawdę rewelacyjnie.

Patryk Pazera, aktualny drugi wicemistrz Polski kategorii Superstock 600:

Jestem bardzo zadowolony z przebiegu testów w Jerez i Almerii oraz atmosfery panującej w zespole. Wszyscy czerpiemy garściami z doświadczenia Pawła, a jednocześnie bardzo blisko ze sobą współpracujemy. Niech świadczy o tym chociażby fakt, że w Jerez Paweł jeździł moim motocyklem, pomagając mi ustawić zawieszenie, a ja przejechałem także kilka okrążeń na Superbike’u Piotra, co również było ciekawą przygodą. Jestem przekonany, że razem osiągniemy w tym roku naprawdę dużo!

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Call Now Button