Nasza oferta Folder Brown
Działalność statutowa (Komisje) Folder Brown

Dzialalnosc

Kalendarz nadchodzących imprez:

<< lip 2024 >>
pwścpsn
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Imprezy

Samochody
Wypowiedzi przed Rajdem Nadwiślańskim
6 czerwca 2018

Wypowiedzi przed Rajdem Nadwiślańskim

Organizowany przez Automobilklub Polski Rajd Nadwiślański, runda RSMP i HRSMP odbędzie się już w ten weekend.
Oto co mówią przed startem zawodnicy AP:

Mikołaj Marczyk (Skoda Fabia R5): Po niezliczonych zakrętach w Górach Sowich i Kotlinie Kłodzkiej będziemy mierzyć się z zupełnie innymi odcinkami. Charakterystyka Rajdu Nadwiślańskiego sprawia, że kluczowymi wyzwaniami jakie stają przed kierowcą rajdowym są trafianie we właściwe punkty hamowania po licznych prostych, a także praktycznie nieustanna analiza przyczepności, która na tutejszych asfaltach bardzo często się zmienia. Na trzecią rundę RSMP patrzę z optymizmem, ale i z pokorą. Chciałbym zarówno w sobotę jak i w niedzielę, być mądry i powściągliwy. Mam nadzieję, że takie podejście zaprowadzi nas wraz z naszą Škodą Fabia R5 z uśmiechami na twarzach do mety rajdu. Zapraszam serdecznie wszystkich kibiców na Rajd Nadwiślański.
Szymon Gospodarczyk: Początek tegorocznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski to kilka rajdów rozgrywanych w bardzo krótkich odstępach czasowych. Przed nami kolejny z nich – Rajd Nadwiślański. Jest to bardzo szybki rajd, będzie co oglądać. Zapraszamy wszystkich do kibicowania!

Maciej Lubiak (Opel Adam R2): Ten z pozoru łatwy rajd często okazuje się jednym z trudniejszych w sezonie. Przyzwyczajeni do górskiej charakterystyki odcinków tym razem rywalizować będziemy na „płaskim” terenie między nadwiślańskimi sadami. Świetnie, że mistrzostwa Polski rozgrywane są także w tej części kraju. To piękne trasy i mam nadzieję, że kibiców nie zabraknie! Do zobaczenia w Puławach.

Tomasz Borko: Już za kilka dni pojawimy się ponownie na odcinkach rajdowych. Tym razem zapraszamy na Rajd Nadwiślański, którego organizatorem jest nasz Automobilklub Polski. Mamy apetyt na dobry wynik w klasie i ośce. Podczas zmagań na Lubelszczyźnie będziemy chcieli pokazać się z jak najlepszej strony.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Call Now Button