Nasza oferta Folder Brown
Działalność statutowa (Komisje) Folder Brown

Dzialalnosc

Kalendarz nadchodzących imprez:

<< maj 2024 >>
pwścpsn
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Imprezy

Samochody
Wróblewski i Wróbel pokazowo w Tor Modlin Rally Show
11 grudnia 2020

Wróblewski i Wróbel pokazowo w Tor Modlin Rally Show

Czterdzieści sześć załóg stanie na starcie Tor Modlin Rally Show. W tym gronie znajdą się również reprezentanci Automobilklubu Polski i ORLEN Team, Kacper Wróblewski i Jakub Wróbel, którzy w ostatni weekend zdobyli tytuł wicemistrzów Słowacji. Po udanym występie u południowych sąsiadów, zawodnicy postanowili jeszcze nie odwieszać kasków na kołek. W sobotę planują cieszyć oczy kibiców i spektakularnie pokonać trasę imprezy.

Tor Modlin Rally Show to nowa impreza w rajdowym kalendarzu. Jej inicjatorem jest rajdowa legenda – Leszek Kuzaj. Zawody odbędą się na Torze Modlin pod Warszawą, gdzie wśród 46 załóg na starcie stanie również Kacper Wróblewski i Jakub Wróbel. Tym razem ich rajdową bronią będzie Ford Fiesta PROTO. Zawodnicy będą mieli do pokonania dziewięć odcinków specjalnych, o różnych konfiguracjach. Następnie 35 najlepszych duetów powalczy podczas pokazowego Kryterium Toru Modlin.

Kacper Wróblewski: – Przed nami świetny weekend! Tor Modlin Rally Show to nowa impreza, która w tym roku zastąpiła trochę Rajd Barbórka. Cieszę się, że możemy się pojawić – show to show. Uwielbiam jazdę dla kibiców, chociaż tutaj ich nie będzie. Na szczęście będą relacje live w telewizji i internecie! Do Modlina nie przywozimy Skody Fabii R5, a Forda Fiestę PROTO o mocy około 400 koni. Mam nadzieję, że to auto da nam nie mniej przyjemności z jazdy niż Skoda, a co najważniejsze – wam kibicom dużo frajdy z oglądania! Nie mogę się już doczekać jak z moim sponsorem PKN ORLEN oraz ORLEN Team, oraz partnerami: RMF FM, Wirtualna Polska, Michelin Motorsport, Gmina i Miasto Myślenice oraz HRX Polska, pokręcimy kilka „beczek” dla kibiców na torze.

Jakub Wróbel: – Tor Modlin Rally Show to impreza, która dla mnie ma istotne znaczenie. Wreszcie możemy pojechać rajd pod publiczność i pozapinać kilka przysłowiowych boków. Tak naprawdę czas nie jest tu ważny. Chcielibyśmy tym występem podziękować wszystkim za wsparcie w tym sezonie – naszym sponsorom, partnerom, rodzinom i kibicom – to show będzie dla was!

Tor Modlin Rally Show rozpocznie się w sobotę o godzinie 9:00. Załogi będą miały do pokonania ponad 34 kilometry oesowe. O godzinie 18:00 rozpocznie się Kryterium Toru Modlin do którego zostanie dopuszczonych 35 załóg – zgodnie z Regulaminem Organizatora. Ceremonię rozdania nagród zaplanowano na godz. 20:15.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Call Now Button