Nasza oferta Folder Brown
Działalność statutowa (Komisje) Folder Brown

Dzialalnosc

Kalendarz nadchodzących imprez:

<< maj 2024 >>
pwścpsn
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Imprezy

Samochody
Wirtualna Barbórka dla najmłodszych
10 grudnia 2020

Wirtualna Barbórka dla najmłodszych

Organizatorzy pierwszej edycji Wirtualnej Barbórki zapraszają do udziału najmłodszych adeptów rajdowej sztuki. Klasa Junior przeznaczona jest dla uczestników w wieku od 5 do 12 lat. Zwycięzca rywalizacji w klasie zostanie zaproszony do udziału w wielkim finale, w którym zmierzy się z najlepszymi z kilkudniowych eliminacji. Będzie miał także okazję sprawdzić się w pojedynku z gwiazdami motorsportu.

Eliminacje w klasie Junior odbędą się niezależnie od jazd kwalifikacyjnych głównej kategorii Wirtualnej Barbórki. Najmłodsi będą jednak rywalizować na tej samej trasie i przy użyciu takiego samego symulatora z grą Assetto Corsa. Dla najmłodszych uczestników mamy pakiet atrakcyjnych nagród, obejmujący między innymi akcesoria kartingowe i szkolenia na wirtualnej trasie.

WIRTUALNA BARBÓRKA – KATEGORIA JUNIOR

• dzieci w wieku od 5 do 12 lat (do ukończenia 12 roku zycia)
• zgłoszenia przez internet, zniżka ulgowa 50% (wpisowe wynosi 25 zl), po wpisaniu kodu: junior
• najlepszy junior wyłoniony w eliminacjach otrzyma rękawiczki kartingowe Sparco ufundowane przez Sklep Rajdowy Top Racing oraz awansuje do Wielkiego Finału
• firma Race Box ufundowała dla 3 najlepszych juniorów po 1 godzinie kompleksowego szkolenia kierowcy wyścigowego na symulatorze

Już niebawem na naszych stronach udostępniona zostanie do pobrania trasa odcinka specjalnego Karowa. Umożliwi to rozpoczęcie indywidualnych treningów w domowych warunkach, jeszcze przed startem w eliminacjach. Równocześnie organizator przekaże informacje dotyczące modelu samochodu i wszelkich niezbędnych parametrów przejazdu.

Wirtualna edycja Rajdu Barbórka odbędzie się w dniach 16 – 19 grudnia w sklepie rajdowym Top Racing w siedzibie Automobilklubu Polski przy ulicy Powstańców Śląskich 127. W finale zawodów, poza oficjalną klasyfikacją, będą uczestniczyć także gwiazdy motorsportu. Osobisty udział zapowiedział między innymi rajdowy mistrz Polski z 2019 roku, Miko Marczyk. Zgłoszenia do Wirtualnej Barbórki przyjmujemy do 15 grudnia. Liczba miejsc jest ograniczona.

 

 

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Call Now Button