Nasza oferta Folder Brown
Działalność statutowa (Komisje) Folder Brown

Dzialalnosc

Kalendarz nadchodzących imprez:

<< lip 2024 >>
pwścpsn
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Imprezy

BRD
W wakacje nie przerywamy działalności!
27 lipca 2023

W wakacje nie przerywamy działalności!

Corocznie w lipcu Komisja BRD aktywnie uczestniczy w kolejnej edycji Królewskiego Daru. Jest to akcja honorowego krwiodawstwa, organizowana przez Polski Czerwony Krzyż, przy współpracy z Automobilklubem Polski. Ratownicy Drogowi PZM działający w naszej Komisji Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego obsługują stanowisko nauki zasad zabezpieczenia miejsca wypadku drogowego przy udzielaniu pomocy przed medycznej ofiarom wypadków drogowych. Jak zawsze jest też możliwość praktycznego sprawdzenia swoich umiejętności przy resuscytacji (RKO) pod fachowym okiem Instruktorów RD PZM.

W dniu 23 lipca działaliśmy na terenie Zamku Królewskiego. Zainteresowanie publiczności przerosło nasze oczekiwania. Przeszkoliliśmy praktycznie ponad sto osób.

Następne wydarzenie z tej serii odbędzie się 30 lipca w Parku Łazienki w okolicach Pałacyku Myślewickiego, w godzinach od 11 do 16.
Ponawiamy także informację o Kursach dla Kandydatów na Ratowników Drogowych PZM. Kolejny odbędzie się tradycyjnie w siedzibie Automobilklubu Polski w dniach 5 i 6 sierpnia 2023r.

Niestety, z powodu dużej ilości chętnych już zakończyliśmy zapisy. Następny taki kurs planowany jest na 16 i 17 września. Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc, więc warto pośpieszyć się z zapisem. Szczegóły i formularze zgłoszeń publikujemy w komunikatach na stronie www.automobilklubpolski.pl.

Komisja BRD Automobilklubu Polski serdecznie zaprasza do współpracy wszystkich użytkowników ruchu drogowego, którym leży na sercu bezpieczeństwo na drogach, oraz tych, którzy chcieli by zdobyć praktyczne umiejętności udzielania pomocy przedlekarskiej w stanach powypadkowych. Zaproszenie kierujemy także do osób, które posiadały już legitymację Ratownika Drogowego PZM, lecz z różnych przyczyn przestały angażować się w tą szczytną działalność pod egidą Polskiego Związku Motorowego.
Warto być aktywnym Ratownikiem Drogowym PZM.

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Call Now Button