Nasza oferta Folder Brown
Działalność statutowa Folder Brown

Dzialalnosc

Kalendarz nadchodzących imprez:

pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
niedz.
p
w
ś
c
p
s
n
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
12:00 AM - Piknik Seniora
22
23
24
25
26
27
28
12:00 AM - SuperSprint 1
29
30
31
1
2
3
4
21 sie
21/08/2022    
Całodniowe
Komisja Seniorów
28 sie
28/08/2022    
Całodniowe
Komisja Sportu Samochodowego
01 wrz
01/09/2022    
Całodniowe
Komisja Pojazdów Zabytkowych https://www.automobilklubpolski.pl/6-zlot-gwiazdzisty-zabytkowcow/
03 wrz
03/09/2022    
Całodniowe
Komisja Sportu Motocyklowego
Events on 21/08/2022
21 sie
21 sie 22
Warszawa
Events on 28/08/2022
28 sie
28 sie 22
Warszawa
Events on 01/09/2022
Events on 03/09/2022
03 wrz
3 wrz 22
Warszawa

Imprezy

Samochody
Udany start kierowców AP w Rajdzie Śląska
13 września 2020

Udany start kierowców AP w Rajdzie Śląska

Pięciu kierowców Automobilklubu Polski zmieściło się w pierwszej dziesiątce klasyfikacji generalnej Rajdu Śląska, drugiej w roku rundzie Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Najwyższą pozycję – czwartą – zajął Łukasz Byśkiniewicz, jadący ze Zbigniewem Cieślarem w Hyundaiu i20 R5. Załoga po 2. Eliminacjach jest trzecia w punktacji RSMP.
Na siódmym miejscu w wynikach znaleźli się Jarosław Kołtun i Ireneusz Pleskot (ford Fiesta R5), na ósmym – Daniel Chwist i Kamil Heller (Volkswagen Polo GTI R5) , na dziewiątym – Jarosław Szeja i Marcin Szeja (Subaru Impreza STI), na dziesiątym – Wojciech Chuchała i Łukasz Włoch (Ford Fiesta Proto).

Marek Nowak i Adam Grzelka (Ford Fiesta R5) zostali sklasyfikowani na 12 pozycji, a Kacper Wróblewski i Jakub Wróbel (Skoda Fabia R5) – na czternastej.
Michał Pryczek i Jacek Pryczek (Subaru Impreza GC8) wygrali klasę HR2, Maciej Lubiak i Tomasz Borko (peugeot 208 R2) – klasę 4, Marek Mularczyk i Michał Paciej (Citroen DS3) – klasę 3, Adam Sroka i Krystian Woźniak (Honda Civic) – klasę Open 2WD-, a Piotr Kalinowski i Jarosław Janasz (Renault Clio Sport) – klasę HR3.

Ponadto Paweł Grzywacz i Błażej Czekan (Subaru Impreza) ) zajęli drugie miejsce w klasie HR2, Michał Słupski i Krzysztof Mazur (BMW E30) – trzecie w klasie HR BMW , a Grzegorz Bonder i Jakub Gerber (Peugeot 208 R2) czwarte w klasie 4.

Fot.: RSMP.PL

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Call Now Button