Nasza oferta Folder Brown
Działalność statutowa (Komisje) Folder Brown

Dzialalnosc

Kalendarz nadchodzących imprez:

<< kwi 2024 >>
pwścpsn
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Imprezy

Motocykle
Supermoto 3 miejsce Tomasz „Karaluch” Nosal #335
11 września 2018

Supermoto 3 miejsce Tomasz „Karaluch” Nosal #335

Po całorocznych zmaganiach w rozgrywkach Międzynarodowych Mistrzostw Polski i Pucharu Polski Supermoto, nasz zawodnik Tomasz „Karaluch” Nosal (#AIMMotocykleRacingTeam) startujący w klasie C2 Pucharu Polski zajął wysokie 3 miejsce w klasyfikacji generalnej sezonu!!!
Na szczególne uznanie zasługuje postawa prezentowana przez Tomka oraz cały zespół AIMMotocykleRacingTeam podczas całego sezonu treningowego jak i wyścigowego. Chłopaki wielokrotnie pomagali naszym zawodnikom pokonać napotkane przeciwności techniczne, które wielu wykluczyłby całkowicie z rywalizacji, dzielili się swoją wiedzą wyścigową z pozostałymi klubowiczami stale podnosząc ich umiejętności i nigdy nie odmówili pomocy.
Podziękowania dla partnerów wspierających Tomka: Penrite.pl, Penrite Oil, KKB sport, KKBusters – Studio Projektowo-Reklamowe.

Oficjalna ceremonia wręczenia nagród odbędzie się w późniejszym terminie w Warszawie, w Centrum Olimpijskim – Wybrzeże Gdańskie 2, gdzie Tomasz odbierze oficjalnie statuetkę za wyniki w sezonie 2018 – jeszcze raz Gratulujemy!!!

Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się i pomogli w celu zdobycia tego wyniku!
Wiceprzewodniczący i Kapitan Drużyny Supermoto AP
Michał Strugarek

fot: LeYou Photography

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Call Now Button