Nasza oferta Folder Brown
Działalność statutowa (Komisje) Folder Brown

Dzialalnosc

Kalendarz nadchodzących imprez:

<< kwi 2024 >>
pwścpsn
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Imprezy

Caravaning
Spotkanie Integracyjne „Tłusty Czwartek”
7 marca 2017

Spotkanie Integracyjne „Tłusty Czwartek”

W dniu 25 lutego br. w siedzibie Automobilklubu odbyła się kolejna edycja imprezy zwanej „Tłustym Czwartkiem” –  tradycyjnej w  Komisji Caravaningu AP.

Była to pierwsza w tym roku impreza Komisji o randze klubowej, zgromadziła 28 uczestników – członków i sympatyków caravaningu. O część gastronomiczną imprezy zadbał  catering. Rolę gospodyni imprezy pełniła, jak to zazwyczaj bywało –  działacz naszej Komisji Alicja Łuczyńska. Wspierał Ją w tym dziele małżonek Stefan, zwany „Maksiem” –  także działacz Komisji, „obsługując” muzycznie całą imprezę (dzięki posiadanemu profesjonalnemu sprzętowi).

Atrakcją spotkania była prezentacja przygotowana przez  działacza naszej Komisji z najlepszą wiedzą historyczną o Caravaningu w Automobilklubie Polski i nie tylko – Bogumiła Mierkowskiego .

W trakcie prezentacji wyświetlił film ze swojej kolekcji z 1989 roku ze zlotu caravaningowego (rundy Mistrzostw Polski w Jeździe Samochodem z Przyczepą), który zorganizowany był w Kretowinach przez działaczy naszej Komisji.

Wielu obecnych na dzisiejszej imprezie organizatorów, zawodników, uczestników zlotu Mistrzostw Polski w Jeździe Samochodem z Przyczepą  sprzed 27 lat w Kretowinach z przyjemnością oglądała, słuchała komentarza i próbowała rozpoznać osoby, samochody i przyczepy.

Następnie rozpoczęła się zabawa  przy muzyce Maksia.

Należy jeszcze dodać, że tak jak dotychczasowe nasze „Czwartki”, tak i ten miał swoje wiodące hasło do którego należało się dostosować odpowiednim strojem. Tym hasłem było: „Tłusty Czwartek Skrzydlaty”, a jak to wyglądało można zobaczyć na zdjęciach  autorstwa Tomka Wojciechowskiego załączonych do niniejszej relacji.

Relacjonowali BM i TW
marzec 2017

Relacja: Spotkanie integracyjne Komisji Caravaningu

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Call Now Button