Nasza oferta Folder Brown
Działalność statutowa (Komisje) Folder Brown

Dzialalnosc

Kalendarz nadchodzących imprez:

<< maj 2024 >>
pwścpsn
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Imprezy

Samochody
Ruszyła sprzedaż biletów na 57. Rajd Barbórka 2019
4 października 2019

Ruszyła sprzedaż biletów na 57. Rajd Barbórka 2019

Top Racing, jako partner komercyjny 57. Rajdu Barbórka uruchomił Oficjalny Sklep internetowy
Ogólnopolskiego Kryterium Asów. Za jego pośrednictwem można kupić Karnet Kibica, nalepki parkingowe oraz zestawy z biletami na trybuny na Karową.

Organizator przygotował dla kibiców kilka tysięcy miejsc na trybunach zlokalizowanych w najciekawszych fragmentach OS Karowa. Dwie największe trybuny zlokalizowane są w pobliżu popularnej „beczki”. Ilość miejsc na trybunach jest ograniczona!

Osoby które wybiorą miejsca siedzące na trybunie VIP będą miały zapewnione dodatkowe atrakcje: trasa dojazdowa do startu przebiegać będzie pod trybuną VIP, a start do OS Karowa zlokalizowany będzie bezpośrednio przed tą trybuną. Wszyscy goście Trybuny VIP będą mieli możliwość wstępu do dużego, ogrzewanego namiotu VIP z bezpłatnym cateringiem, gdzie na ekranach będzie można oglądać relację na żywo z trasy OS Karowa.

Trybuna Żółta zlokalizowana jest w tym roku naprzeciwko trybuny VIP i również jest trybuną siedzącą. Cena biletu na tą trybunę uległa zmniejszeniu i wynosi w tym roku 169 zł. Z każdej trybuny widoczny będzie co najmniej jeden telebim, na którym transmitowany będzie przejazd całego odcinka. Miejsca na trybunach siedzących są numerowane i zestaw składa się w tym roku ze specjalnego identyfikatora na którym naniesiony jest numer miejsca na trybunie, smyczy, nalepki pamiątkowej oraz Mapy Rajdu. Identyfikator dołączony do zestawu uprawnia także do wejścia na poranne odcinki specjalne.

W sprzedaży są także bilety nalepki parkingowe (Parking VIP na Bemowie oraz parking przy OS Karowa na finałowe Kryterium Asów).

Sklep internetowy Rajdu Barbórka jak co roku oferuje bogaty wybór gadżetów pamiątkowych z imprezy. Kibice mają do wyboru kilkanaście rodzajów zimowych nakryć głowy, wszystkie z logo Rajdu Barbórka. Nie może zabraknąć pamiątkowych nalepek z Rajdu, które dostępne są w dwóch wielkościach.

Bilety na trybuny oraz Karnety Kibica są już dostępne w sprzedaży na stronach internetowych gadzetyrajdowe.pl oraz Topracingshop.pl, natomiast wysyłka oraz odbiory osobiste zakupionych biletów nastąpi od 20 listopada 2019.

Dla kibiców z zagranicy przygotowano dystrybucję na cały świat za pośrednictwem sklepów topracingshop.com i rallymerchandise.eu (język angielski), topracingshop.de (język niemiecki) oraz motorsportshop.ru (język rosyjski).

Firma Top Racing, tegoroczny partner komercyjny 57. Rajdu Barbórka, jest przedsiębiorstwem ze 100% polskim kapitałem i posiada kilkunastoletnie doświadczenie w organizacji rajdów oraz przygotowaniu stref dla kibiców na różnorodnych imprezach związanych ze sportami motorowymi. Top Racing jest także największym w Polsce importerem i dystrybutorem oficjalnych gadżetów zespołów Formuły 1, teamów rajdowych oraz akcesoriów do sportów motorowych.

Wszystkie dodatkowe informacje dla kibiców wybierających się na 57. Rajd Barbórka można uzyskać na specjalnej infolinii Top Racing dla kibiców: tel. 733 100 702, czynnej od poniedziałku do piątku w godz. 10 – 18 oraz w soboty od godz. 11 do 15. Pytania można zadawać także na adres e-mail: barborka@topracing.pl oraz na fanpage’u: RAJD BARBÓRKA (@rajdbarborka).

Oficjalny Sklep Rajdu Barbórka:
www.topracingshop.pl/firm-por-18-Rajd-Barborka.html

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Call Now Button