Nasza oferta Folder Brown
Działalność statutowa (Komisje) Folder Brown

Dzialalnosc

Kalendarz nadchodzących imprez:

<< maj 2024 >>
pwścpsn
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Imprezy

Karting
Reprezentant Supersonic Racing szybko w Zielonej Górze
8 czerwca 2016

Reprezentant Supersonic Racing szybko w Zielonej Górze

Team Supersonic Racing ma za sobą bardzo udany weekend. Młodziutki zespół spędził go na torze WallraV Race Center w Zielonej Górze, gdzie rozegrane zostały 7 i 8 runda serii ROK CUP POLAND.

Startujący w klasie BABY ROK- Adaś Mądry utrzymywał bardzo dobre tempo, walcząc o jak najlepszy rezultat. Uczestnicy pokazów: Maksymilian Angelard, Mateusz Sroczyński i Adaś Trzaskalski, także prezentowali świetną dyspozycję, notując bardzo dobre czasy.

W półfinale Mateusz po zaciekłych pojedynkach z Silvestrem Aleksejevasem sięga pozycji vice-lidera. W finale i super-finale Mateusz nie daje rywalowi żadnych szans i sięga 1 pozycji. Niestety, decyzją komisji technicznej, zostaje wykluczony z ostatniego biegu i tym samym traci szansę na miejsce na podium.

Reprezentanci Automobilklubu Polski, na torze byli już od czwartku. Kierowcy czas do rozpoczęcia zawodów poświęcili na udział w otwartych sesjach treningowych. Dziesiątki pokonanych kilometrów pozwoliły im na odpowiednie ustawienie sprzętu względem charakterystyki toru i panujących warunków.

Słoneczną sobotę, Adaś zainaugurował 13 czasem treningu oficjalnego BABY ROKA. W półfinale awansuje oczko w górę, lecz to finał okazuje się jego najlepszym biegiem. Prezentując świetne tempo, kierowca podejmuje szereg pojedynków. Wyprzedzając rywali na mecie sięga 8 pozycji.
8 rundę zmagań, Adaś rozpoczął z 12 pola startowego. Niestety, półfinał okazuje się dla niego pechowy, gdy już na okrążeniu formującym kończy rywalizacje. W finale, po starcie z końca stawki, kierowca rozpoczyna proces odrabiania strat. Ostatecznie serię zmagań kończy na 12 miejscu. W klasyfikacji generalnej plasuje się obecnie na 15 lokacie.

„Pokazowa trójka” także ma za sobą pracowity weekend. Pod okiem tamowych trenerów, chłopcy skupiali się na dopracowywaniu odpowiedniej ścieżki na torze, oraz manewrowaniu gokartem. Maksymilian Angelard i Mateusz Sroczyński swoich sił próbowali w pokazach BABY ROK, z kolei Adaś Trzaskalski startował popularną „50” w ramach pucharu ROK.

Kolejna seria kartingowych emocji już 18-19.06 na torze „Poznań”.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Call Now Button