Nasza oferta Folder Brown
Działalność statutowa (Komisje) Folder Brown

Dzialalnosc

Kalendarz nadchodzących imprez:

<< cze 2024 >>
pwścpsn
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Imprezy

Samochody
Jubileuszowa 55. Rallye Monte-Calvaria za nami.
28 lutego 2023

Jubileuszowa 55. Rallye Monte-Calvaria za nami.

Podsumowując ostatnią edycję chcielibyśmy podziękować wszystkim załogom, które walczyły na trasie tegorocznej imprezy. Jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom jak i pozostałym uczestnikom, którzy znaleźli się na mecie. Warunki były ekstremalnie trudne, a pogoda iście z Rallye Monte-Carlo nie rozpieszczała.

Wielkie podziękowania jak co roku składamy cichym bohaterom tej imprezy, naszym wspaniałym sędziom sportu samochodowego, którzy pomimo wspomnianych warunków dzielnie pracowali na wszystkich próbach. Dzięki ich zaangażowaniu impreza przebiegła bezproblemowo, bezpiecznie i zakończyła się o czasie.
Dziękujemy również naszym partnerom za okazaną pomoc i wsparcie: Gminie i Miastu Góra Kalwaria, Gminie Piaseczno, Gminie Lesznowola, Automobilklubowi Rzemieślnik, Hotelowi Koszary Arche, PWiK Piaseczno, Top Racing, Opony Dzyr.pl, Kronice Rajdowej, Firmie Siwińscy, Centrum Druku Cyfrowego TADEX, Stacji Kontroli Pojazdów Auto Dino.
Starając się, aby ta impreza z roku na rok była coraz lepsza przygotowaliśmy dla uczestników krótką ankietę: forms.gle/boyn6F3puZTmcLxy8
Do zobaczenia na kolejnej 56. Rally Monte-Calvarii 2024.

17.02.2023

Trwają intensywne przygotowania do jubileuszowego 55. Rallye Monte-Calvaria 2023. W sobotę 25 lutego odbędzie się kolejna długo oczekiwana edycja tej imprezy. Dla uczestników przygotowaliśmy 17 prób sprawnościowych na terenie Góry Kalwarii, Mysiadła, Piaseczna oraz Słomczyna.

Dzięki uprzejmości Automobilklubu Rzemieślnik planujemy jeździć między innymi po torze asfaltowym oraz szutrowej trasie z hopami znanej z Rajdu Barbórka. Nie zrezygnowaliśmy również z ubiegłorocznych prób na terenie PWiK w Piasecznie oraz Mysiadle, które zebrały bardzo pozytywne opinie. Przy okazji jubileuszowej edycji powracamy również do lubianych i mile wspominanych z przed kilku lat prób na terenie miasta Góra Kalwaria.

Miło nam poinformować, że partnerem strategicznym imprezy został Hotel Koszary Arche, gdzie w sobotę zlokalizowane będzie Biuro Imprezy oraz rozdanie nagród.

Honorowy patronat nad imprezą zapowiedział burmistrz miasta i gminy Góra Kalwaria P. Arkadiusz Strzyżewski.

Wirtualna tablica ogłoszeń
Wirtualna Tablica Ogłoszeń dostępna jest także w aplikacji „Sportity” na telefonach i tabletach. Aplikację „Sportity” można pobrać z Google Play lub AppStore. Aby wyświetlić Wirtualną Tablicę Ogłoszeń w aplikacji, należy użyć hasła RMC2023. Powiadomienia wysyłane przez aplikację poinformują o opublikowaniu nowego dokumentu.

Uczestnik zamierzający wziąć udział w KJS 55. Rallye Monte-Calvaria musi wypełnić zgłoszenie na stronie internetowej rajd.internetowy.pl/

Partnerzy imprezy:

Szczegółowe informacje także na stronie wydarzenia na Facebooku,

Zapraszamy do uczestnictwa w najstarszej amatorskiej imprezie w Polsce, której pierwsza edycja odbyła się w 1964 roku!

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Call Now Button