Nasza oferta Folder Brown
Działalność statutowa (Komisje) Folder Brown

Dzialalnosc

Kalendarz nadchodzących imprez:

<< kwi 2024 >>
pwścpsn
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Imprezy

Samochody
Przygoński wygrywa w Toruniu
31 sierpnia 2020

Przygoński wygrywa w Toruniu

Kierowca Automobilklubu Polski, Kuba Przygoński okazał się najlepszy w czwartej rundzie Driftingowych Mistrzostw Polski w Toruniu. Tym samym umocnił się na pozycji lidera klasyfikacji generalnej cyklu.

Prowadzenie po sobotnich kwalifikacjach, zwycięstwa w przejazdach finałowych- nasz zawodnik pewnie sięgnął po najwyższy stopień podium. Na początku zmagań, w fazie TOP16 Przygoński zaliczył poważną stłuczkę ze swoim rywalem – ta kolizja nie wpłynęła jednak na losy rywalizacji – Kuba wygrywał walkę w kolejnych fazach.

To był bardzo dobry weekend, na torze w Toruniu ścigałem się dawno temu, więc po przyjeździe tutaj nie mieliśmy dobrze ustawionego samochodu i musieliśmy w niego włożyć dużo pracy. Wszystko wyszło bardzo dobrze, w kwalifikacjach miałem niemal idealne przejazdy, dziś walczyliśmy w parach, gdzie trzeba jechać perfekcyjnie, nie można sobie pozwolić nawet na jeden błąd. Gratuluję Dawidowi Sposobowi z którym walczyłem w finale, to były bardzo dobre przejazdy. Umacniamy się na prowadzeniu w klasyfikacji generalnej, co jest bardzo dobrym znakiem. Dziękuję całemu zespołowi, wszyscy wkładają w „Diabła” bardzo dużo pracy, aby jechał jak najlepiej i był szybki – powiedział po zawodach Kuba Przygoński.

Kolejna runda Driftingowych Mistrzostw Polski zostanie rozegrana w najbliższy weekend na torze Sosnova w Czechach. Kuba Przygoński nie pojawi się na tych zawodach, ponieważ w tym czasie będzie brał udział w rajdzie Baja Poland w Szczecinie.

Fot.: Orlen Team

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Call Now Button