Nasza oferta Folder Brown
Działalność statutowa (Komisje) Folder Brown

Dzialalnosc

Kalendarz nadchodzących imprez:

<< maj 2024 >>
pwścpsn
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Imprezy

Samochody
Przygoński drugi w Baja Aragon
22 lipca 2018

Przygoński drugi w Baja Aragon

Kuba Przygoński z Automobilklubu Polski i Tom Colsoul zajęli drugie miejsce w rajdzie Baja Aragon i utrzymują bezpieczną przewagę nad rywalami w Pucharze Świata FIA w Rajdach Terenowych.
Do finałowego OS-u Kuba Przygoński i Tom Colsoul przystępowali z czwartej pozycji z blisko pięciominutową stratą do liderującego Martina Prokopa. Nasza załoga uzyskała drugi czas – przegrywając o zaledwie 2 sekundy z Rodrigo Gutierrezem (VW Amarock). Na podium odcinka zmieścił się również Aron Domżała (Toyota Hilux Overdrive). Władymir Wasiliew (Toyota Hilux) finiszował na czwartej pozycji, a Martin Prokop (Ford Raptor RS Cross Country) był dopiero dziewiąty. Dzięki temu nasz zawodnik zakończył rajd Baja Aragon na drugim miejscu – triumfował Wasilew, a Prokop zajął najniższy stopień podium.

Ostatni odcinek chcieliśmy pojechać jak najszybciej, atakując od początku. Udało się, wskoczyliśmy na drugie miejsce, choć panowały trudne, nieprzewidywalne warunki. Padał deszcz, w niektórych miejscach było bardzo ślisko, trzeba było być bardzo czujnym. Dwa razy wypadliśmy z trasy, zeskoczyliśmy z wysokiej półki, ale na szczęście nic się nie stało i mogliśmy walczyć dalej. Cieszymy się, że nawet w takich warunkach jesteśmy w stanie nadrabiać wcześniejsze straty – mówi Kuba Przygoński.

Fot.: Orlen Team

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Call Now Button