Nasza oferta Folder Brown
Działalność statutowa (Komisje) Folder Brown

Dzialalnosc

Kalendarz nadchodzących imprez:

<< lip 2024 >>
pwścpsn
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Imprezy

Modele
Podwójne zwycięstwo na EOS
3 maja 2018

Podwójne zwycięstwo na EOS

Michał Orłowski – nasz wychowanek i członek Automobilklubu Polski, zamknął sezon Euro Offroad Series na najwyższym podium aż w dwóch klasach, stając się jednoczenie trzecim, który tego dokonał. Ostra konkurencja, wspaniałe wyniki w całym sezonie stawiały Michała ramię w ramię z najwybitniejszymi zarówno mistrzami Europy jak i Świata.

Cały sezon 2WD był zaciętą i ciężką walką naszego zawodnika. Ostatni wyścig był dość pechowy, a po mimo tego, że Michałowi nie udało się go wygrać, zdobył punkty, dzięki którym obronił zeszłoroczny tytuł Mistrza stając na podium w już siódmym sezonie EOS.

W klasie 4WD Michał w ostatniej eliminacji zajął pierwsze miejsce po kwalifikacjach i wygrał dwa finały wyprzedzając J. Neumana oraz B. Coehlo. Zacięta walka dała 2 wygrane finały. Michał i Bruno na koniec sezonu mieli taką samą ilość punktów a dzieliła ich ilość zwycięstw w poszczególnych eliminacjach na korzyść Polaka. W końcowym rozrachunku Michał zdobył także i w tej klasie pierwsze miejsce na koniec tej serii.

Michał – wielkie gratulacje od wszystkich pasjonatów RC i powodzenia w kolejnym sezonie EOS!

Źródło oraz więcej szczegółów podaje redrc.net

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Call Now Button