Nasza oferta Folder Brown
Działalność statutowa (Komisje) Folder Brown

Dzialalnosc

Kalendarz nadchodzących imprez:

<< lut 2024 >>
pwścpsn
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 1 2 3

Imprezy

Samochody
Łukasz Byśkiniewicz – podium na początek sezonu!
24 kwietnia 2017

Łukasz Byśkiniewicz – podium na początek sezonu!

Łukasz Byśkiniewicz i Tomasz Borko pokazali się z bardzo dobrej strony podczas swojego pierwszego wspólnego startu w nowym sezonie Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski.

Reprezentanci TVN TURBO Rally Team’u startujący Oplem Adamem R2 zajęli 3. miejsce w swojej klasie podczas 45. Rajdu Świdnickiego – Krause. Należy dodać, że klasa, w której rywalizują jest najliczniejsza i najmocniej obsadzona.

Rajd rozegrany w Górach Sowich był bardzo nieprzewidywalny pod względem pogody – raz świeciło słońce, za chwilę padał śnieg. Odcinki specjalne w jednym miejscu były suche, kilometr dalej mokre, bądź z błotem czy śniegiem.

Łukasz Byśkiniewicz: Jestem bardzo zadowolony z podium podczas tak pokręconego pogodowo Rajdu Świdnickiego -Krause. Rozpoczynam sezon z nowym pilotem Tomkiem Borko. Cieszę się, że od razu złapaliśmy rytm. W trakcie zimowej przerwy dużo czasu poświęciłem mojej rodzinie, a w szczególności córeczce. Do auta rajdowego praktycznie nie wsiadałem. Założenia na rajd były takie, aby nie przesadzać i powoli się rozjeżdżać. I to z Tomkiem realizowaliśmy nie ryzykując. Wygraliśmy nawet odcinek specjalny. Rywalizacja z bardzo szybkimi konkurentami dodaje nam motywacji i kopa. Fajnie, że ścigamy się w tak licznej klasie i „tniemy” się na sekundy. Czujemy z całym zespołem, że będzie to emocjonujący sezon. Tak udany początek sezonu byłby niemożliwy, gdyby nie zaangażowanie naszych Partnerów: NOVOL, TEDEX, TEKOM Technologia, I-Planet Radom, Modesto, Simba producent resoraków Majorette. Oczywiście nie zabrakło z nami kamery TVN TURBO, która rejestrowała akcje na trasie. Dziękujemy za ciepły doping i do zobaczenia pod koniec maja na Kaszubach.

Tomasz Borko: Rajd Świdnicki znów dostarczył mi wiele pozytywnych emocji. Cieszę się, że w tak trudnych warunkach dojechaliśmy na podium w klasie i mogłem przywieźć do kolekcji dla moich synów kolejny puchar. Myślę, że znaleźliśmy z Łukaszem wspólny język w aucie i przy kolejnych rajdach będzie już tylko lepiej.

Foto: Niechwiadowicz.com

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Call Now Button