Nasza oferta Folder Brown
Działalność statutowa (Komisje) Folder Brown

Dzialalnosc

Kalendarz nadchodzących imprez:

<< kwi 2024 >>
pwścpsn
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Imprezy

Modele
Październik zawodami stoi
16 sierpnia 2017

Październik zawodami stoi

Przypominamy o dwóch bardzo ważnych impreza, które odbędą się już niebawem.
Pierwsza z nich to Otwarte Międzynarodowe Mistrzostwa Polski On-Road, które zostaną rozegrane na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich – Polskiego Lidera Przemysłu Targowego, w dniach 7-8 października 2017r. Najlepsi zawodnicy z całej Polski (i nie tylko) zawalczą o tytuł Mistrza Polski, atrakcyjne nagrody oraz uznanie widzów przybyłych na największe spotkanie ludzi z pasją – Targi Hobby. Wyjątkowy tor, niesamowite emocje oraz liczne niespodzianki. To wszystko sprawia, że będzie to impreza obowiązkowa dla wszystkich fanów wyścigów w skali mniejsze oraz tej większej!
Druga impreza, która również jest obowiązkowym punktem odwiedzin na mapie wszystkich pasjonatów sportów motorowych to Polska edycja Euro Off-Road Series 2017.

Największa na świecie cykliczna impreza poświęcona off-roadowym modelom RC po raz kolejny zawita do naszego kraju. W dniach 20-22 października 2017 roku najszybsi zawodnicy z całego świata zmierzą się na terenie Międzynarodowego Centrum Targowo Kongresowego Ptak Warsaw Expo. Wśród elity kierowców RC nie zabraknie naszych zawodników z Michałem Orłowskim na czele. Z całą pewnością będzie to prawdziwy spektakl z licznymi zwrotami akcji oraz zaciętą rywalizacją do samego końca!
Serdecznie zapraszamy!
Team ATA

Więcej informacji na www.zawody-rc.pl

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Call Now Button