Nasza oferta Folder Brown
Działalność statutowa (Komisje) Folder Brown

Dzialalnosc

Kalendarz nadchodzących imprez:

<< kwi 2024 >>
pwścpsn
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Imprezy

Motocykle
Paweł Szkopek zaprezentował motocykl
2 kwietnia 2017

Paweł Szkopek zaprezentował motocykl

Zespół Pazera Racing zaprezentował swoje motocykle Yamaha na sezon 2017 podczas Wrocław Motorcycle Show, zapowiadając jednocześnie plany startów w mistrzostwach świata World Superbike.
Pokazane zostały dwie nowe Yamahy YZF-R1: w jednej z nich, w specyfikacji Superbike, dysponującej mocą 235 KM i przygotowanej przez Moonshine Motors, dosiądzie dziesięciokrotny mistrz Polski, Paweł Szkopek (Automobilklub Polski).
Najbardziej utytułowany i doświadczony polski zawodnik zapowiedział podczas wrocławskiej prezentacji, że w sezonie 2017 chce nie tylko walczyć w barwach Pazera Racing i AP o kolejny tytuł w mistrzostwach Polski klasy Superbike, ale także ponownie wystartować w mistrzostwach świata.

Paweł Szkopek: Nasze motocykle wyglądają zjawiskowo jednak wrażenie robi nie tylko ich wygląd, ale także przygotowanie – mówi Paweł Szkopek. – Jestem przekonany, że moja nowa R1-ka oraz cała ekipa Pazera Racing pomogą mi w tym sezonie walczyć o kolejny tytuł mistrza Polski, ale na tym nie kończą się nasze aspiracje. Chcemy wspólnie wystartować z tzw. „dzikimi kartami” w przynajmniej dwóch lub trzech rundach mistrzostw świata World Superbike, w których rok temu startowałem na pełen etat. Jednym z torów, na których chcielibyśmy stanąć do walki, jest niemiecki Lausitzring, na którym w poprzednim sezonie byłem bardzo bliski finiszu w pierwszej dziesiątce. Jestem bardzo podekscytowany nie tylko zbliżającymi się startami, ale także możliwością pomagania moim zespołowym kolegom jako licencjonowany instruktor sportu motocyklowego. Jestem przekonany, że razem sięgniemy w tym roku po wiele trofeów!

W barwach Pazera Racing w sezonie 2017 wystartują także, Patryk Pazera w klasie Superstock 600, Piotr Prendota w klasie Superbike, Rafał Dziki-Sereda w kategorii Superstock 1000 i Paweł Machij w Pucharze Polski Rookie 600. Cała piątka ma za sobą udane test w Hiszpanii. Wkrótce zawodników czekają kolejne jazdy, tym razem podczas treningów Speed Day w Poznaniu, gdzie w ostatni weekend maja odbędzie się pierwsza runda mistrzostw Polski.
Fot.: Pazera Racing

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Call Now Button