Nasza oferta Folder Brown
Działalność statutowa (Komisje) Folder Brown

Dzialalnosc

Kalendarz nadchodzących imprez:

<< maj 2024 >>
pwścpsn
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Imprezy

Motocykle
Paweł Szkopek mistrzem po raz jedenasty!
27 sierpnia 2017

Paweł Szkopek mistrzem po raz jedenasty!

Wygrywając wyścig klasy Superbike na torze w Poznaniu Paweł Szkopek, motocyklista Automobilklubu Polski, przypieczętował jedenasty w karierze tytuł motocyklowego mistrza kraju.

Na najwyższym podium w końcowej klasyfikacji sezonu w klasie Supersport stanie podczas uroczystości podsumowania sezonu 2017 młodszy brat Pawła – Marek Szkopek.

Paweł Szkopek przyjechał na Tort Poznań po zwycięstwo, bowiem po pechu w poprzedni ej rundzie zajmował w punktacji druga pozycję. Nasz kierowca zdominował jednak zmagania w pierwszym wyścigu weekendu, najpierw sięgając po pierwsze pole startowe, a następnie pewnie wygrywając bieg. Piąte zwycięstwo w tym sezonie dało zawodnikowi ekipy Pazera Racing jedenasty w karierze tytuł.
W niedzielę Szkopek imponował jeszcze bardziej, po drobnych problemach technicznych startując z końca stawki, ale już po trzech okrążeniach przebijając się na prowadzenie. 42-latek, który tydzień wcześniej startował w mistrzostwach świata World Superbike, przewrócił się jednak na ostatnim okrążeniu podczas zaciekłej walki o zwycięstwo.

Paweł Szkopek (Yamaha R1): Przyjechałem do Poznania aby potwierdzić, kto jest najlepszym zawodnikiem w tym kraju i cieszę się, że byliśmy w stanie razem z zespołem przypieczętować tytuł już w sobotę To był długi i wymagający sezon, ale cała ekipa spisała się na medal, czego potwierdzeniem są nasze wyniki w mistrzostwach Polski, kolejny tytuł oraz start w mistrzostwach świata. Dziękuję całemu zespołowi oraz kibicom, którzy przez cały rok trzymali za nas kciuki. Ten sezon nie dobiega dla nas jeszcze końca.

Fot.: Pazera Racing

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Call Now Button