Nasza oferta Folder Brown
Działalność statutowa (Komisje) Folder Brown

Dzialalnosc

Kalendarz nadchodzących imprez:

<< lut 2024 >>
pwścpsn
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 1 2 3

Imprezy

Zabytki
NieRajd – Nietypowy Rajd Pojazdów Zabytkowych
8 sierpnia 2017

NieRajd – Nietypowy Rajd Pojazdów Zabytkowych

NieRajd, czyli nietypowy rajd dla posiadaczy pojazdów zabytkowych. Impreza ma charakter turystyczno-rozrywkowy, z odrobiną sportowej rywalizacji.
Celem NieRajdu jest ukazanie pozostałości po dawnej przemysłowej świetności stolicy, dziś odchodzącej w zapomnienie i coraz częściej zastępowanej przez nowoczesne osiedla.

Na uczestników czeka kilkudziesięciokilometrowa trasa po Warszawie. Start i meta będą zlokalizowane w siedzibie Automobilklubu Polski przy ul. Powstańców Śląskich 127. Na starcie każda załoga otrzyma krótki i prosty itinerer, który w pewnym momencie trasy się… skończy! W tym miejscu będzie zlokalizowany punkt kontrolny, na którym zawodnicy otrzymają zdjęcie pierwszego obiektu przemysłowego, do którego muszą się udać. Od tej chwili kształt trasy nie będzie już narzucony przez organizatorów – pozostawiamy uczestnikom pełną dowolność w wyborze najlepszej drogi. Dlatego warto zaopatrzyć się w plan miasta lub nawigację. Podczas NieRajdu będzie do odwiedzenia kilka takich punktów, a na ostatnim z nich każda załoga ponownie otrzyma itinerer, który zaprowadzi ją na Autodrom AP, gdzie będzie czekać próba SZ. Na ogólny wynik w kwalifikacji generalnej (bez podziału na klasy) składają się: suma punktów za zadania z trasy i punktów kontrolnych, łączny czas przejazdu trasy NieRajdu oraz czas przejazdu próby SZ.

Do udziału w NieRajdzie są dopuszczone wszystkie pojazdy wyprodukowane przed 1992 rokiem (włącznie). Młodsze pojazdy – za zgodą organizatora, pojazdy polskiej produkcji – bez ograniczeń wiekowych.

Termin rajdu: 19 sierpnia 2017
Szczegółowy harmonogram przedstawimy wkrótce.

Zgłoszenia należy wysłać na adres: rajdrembertowski@gmail.com w tytule maila wpisując „Zgłoszenie + marka i model pojazdu, który zgłaszacie”
Zgłoszenie musi zawierać:
– imię i nazwisko kierowcy
– imię i nazwisko pilota
– markę i model pojazdu
– rok produkcji pojazdu
– numer kontaktowy do załogi
Wpisowe (płatne w dniu imprezy) wynosi 30 zł.

 

 

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Call Now Button