Nasza oferta Folder Brown
Działalność statutowa (Komisje) Folder Brown

Dzialalnosc

Kalendarz nadchodzących imprez:

<< lut 2024 >>
pwścpsn
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 1 2 3

Imprezy

Motocykle
Marek Szkopek Mistrzem Polski
31 lipca 2017

Marek Szkopek Mistrzem Polski

Na węgierskim torze Pannonia Ring odbyła się runda Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski oraz europejskiej serii Alpe Adria. Kierowca Automobilklubu Polski, Marek Szkopek spisał się znakomicie, zapewniając sobie zwycięstwo w końcowej klasyfikacji Supersport WMMP jeszcze przed ostatnią rundą w Poznaniu. Nasz zawodnik na nowej Yamasze R6 wygrał oba swoje wyścigi!
Marek pewnie prowadzi też w klasyfikacji generalnej Alpe Adria.

Gorzej poszło Pawłowi Szkopkowi. Na Węgry nasz zawodnik udawał się z szansą wczesnej obrony tytułu w klasie Superbike i zapewnienia sobie jedenastego mistrzostwa w karierze. Na Pannonia Ringu świetne tempo, sięgając po pole position w połączonej stawce mistrzostw Polski i europejskiej serii Alpe Adria, a następnie prowadząc w obu wyścigach.

Niestety Paweł w obu zaliczył zaskakujące wywrotki, jednak dwukrotnie był w stanie podnieść swoją Yamahę R1 i dojechać do mety, w sobotę stając nawet na podium. Tym sposobem losy tytułu rozstrzygną się podczas ostatniej rundy w Poznaniu po koniec sierpnia.

Zawody odbywały się w trudnych warunkach – panował ogromny upał.

Fot.: Wójcik FHP YART Racing Team

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Call Now Button