Nasza oferta Folder Brown
Działalność statutowa (Komisje) Folder Brown

Dzialalnosc

Kalendarz nadchodzących imprez:

<< maj 2024 >>
pwścpsn
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Imprezy

Motocykle
Marek i Paweł startowali na Torze Poznań
16 lipca 2018

Marek i Paweł startowali na Torze Poznań

Kierowcy Automobilklubu Polski, bracia Paweł i Marek Szkopek wystartowali w 7. I 8. Rundzie Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski. Na Torze Poznań nie zabrakło emocji. Dla Pawła pechowy okazał się pierwszy dzień zmagań – nie został bowiem dopuszczony do startu w klasie Superbike z powodu interpretacji przepisów dotyczących zmiany motocykla.

W niedzielę nasz zawodnik udowodnił rywalom, co znaczy być jedenastokrotnym mistrzem Polski. Obrońca tytułu zdominował wyścig, wygrywając z przewagą aż dwunastu sekund.

Paweł Szkopek: Dzisiejszy wyścig wyglądał tak, jak miał wyglądać. Wygrałem zdecydowanie, bez większego problemu kontrolując sytuację. Jestem wściekły z powodu wczorajszej sytuacji. Nie zostałem dopuszczony do wyścigu, choć dysponowałem sprawnym motocyklem, dlatego naturalnie jako zespół Pazera Racing złożyliśmy wniosek o anulowanie sobotnich zmagań.

Znakomicie w Poznaniu spisał się Marek Szkopek. W pierwszym wyścigu był pierwszy, w drugim – drugi. Niezależnie czy protest ekipy brata zostanie uznany czy nie – Marek pozostanie liderem tegorocznej klasyfikacji w Superbike.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Call Now Button