Nasza oferta Folder Brown
Działalność statutowa (Komisje) Folder Brown

Dzialalnosc

Kalendarz nadchodzących imprez:

<< kwi 2024 >>
pwścpsn
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Imprezy

Samochody
Marczyk ambasadorem Rajdu Hiszpanii
11 czerwca 2020

Marczyk ambasadorem Rajdu Hiszpanii

Ambasadorem trzeciej rundy Škoda Motorsport eChallenge – wirtualnego Rajdu Hiszpanii został kierowca Automobilklubu Polski, aktualny mistrz kraju – Miko Marczyk,

W zawodach mogą wziąć udział wszyscy fani sportów motorowych i e-sportu. Poprzednie edycje, Rajd Argentyny i Rajd Australii, cieszyły się dużą popularnością wśród graczy z całego świata i okazały się frekwencyjnym sukcesem.

Przed nami trzecia runda ŠKODA Motorsport eChallenge. To dla mnie wielkie wyróżnienie, ponieważ po raz drugi z rzędu zostałem wytypowany do reprezentowania światowych barw ŠKODY wraz z Oliverem Solbergiem i José Suárezem. Rywalizacja odbędzie się na trasie Rajdu Hiszpanii. Po raz pierwszy w wirtualnym rajdzie wystartuję na asfalcie – do tej pory ścigaliśmy się na szutrze. To dobry sposób na trening, ponieważ wierzę, że od lipca wrócimy do realnych startów rozpoczynając sezon Mistrzostw Europy od asfaltowego Rajdu Roma Di Capitale we Włoszech. Postaram się przygotować najlepiej jak potrafię i pokazać dobry poziom sportowy. Zapraszam do rywalizacji wszystkich kibiców rajdowych. To dobra okazja, żeby wspólnie się pościgać – komentuje Miko Marczyk, Rajdowy Mistrz Polski.

Poprzednie edycje ŠKODA Motorsport eChallenge, zorganizowanego w odpowiedzi na zawieszenie Rajdowych Mistrzostw Świata FIA, zdobyły popularność wśród tysięcy graczy z całego świata oraz zaangażowanie profesjonalnych kierowców. Do rywalizacji, oprócz Miko Marczyka, stanęli m.in. Chris Ingram, Pontus Tidemand, Oliver Solberg, Martin Koči czy Petr Semerád.

Rajd Hiszpanii online odbędzie się w dniach 10-14.06.2020 i jest dostępny dla wszystkich graczy zarejestrowanych na platformie DiRT Rally 2.0, firmy Codemasters na PC z systemem Microsoft Windows, PlayStation4 i Xbox One.

Fot.: Skoda Auto

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Call Now Button