Nasza oferta Folder Brown
Działalność statutowa (Komisje) Folder Brown

Dzialalnosc

Kalendarz nadchodzących imprez:

<< kwi 2024 >>
pwścpsn
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Imprezy

Samochody
Łukasz Byśkiniewicz przed startem w Rzeszowie
5 sierpnia 2020

Łukasz Byśkiniewicz przed startem w Rzeszowie

Na ten moment czekali kibice, dziennikarze, organizatorzy, ale przede wszystkim kierowcy i ich zespoły. MARMA 29. Rajd Rzeszowski zainauguruje sezon Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski 2020. Pierwszy rajd zaplanowany był na połowę kwietnia, jednak z powodu pandemii koronowirusa kalendarz Mistrzostw Polski został mocno zmodyfikowany i sezon rozpocznie się najpóźniej w historii polskich rajdów (6-8 sierpnia). Jednak, gdy na coś długo się czeka to jeszcze lepiej smakuje- tak do pierwszego startu w RSMP 2020 podchodzą Łukasz Byśkiniewicz (Automobilklub Polski) i Zbyszek Cieślar. Reprezentanci TVN TURBO RALLY TEAM’u z wielką radością i pełni energii przystępują do podkarpackich zmagań. Wystartują dobrze znanym im Hyundaiem i20 R5 w najnowszej specyfikacji R5. Do rajdu zgłosiło się blisko 100 załóg z czego, aż 15 w samochodach najwyższej kategorii R5. Podkarpackie zawody, oprócz rangi Mistrzostw Polski są także rundą Mistrzostw Słowacji oraz Mistrzostw Europy Strefy Centralnej CEZ. Załogi rywalizować będą na 9 odcinkach specjalnych o długości 133 km.

Łukasz Byśkiniewicz:
Wreszcie rusza sezon rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Czuje wielką radość. Czuć ją w cały rajdowym środowisku i moim zespole. Wreszcie przejedziemy przez rampę startową, zapniemy jedynkę i strzelimy z procedury „launch control” do pierwszego odcinka specjalnego RSMP 2020. MARMA 29. Rajd Rzeszowski zapowiada się wyjątkowo emocjonująco nie tylko ze względu, że rozpoczyna długo wyczekiwany sezon. Ma wspaniałą i mocną obsadę z 15 samochodami klasy R5. Na liście zgłoszeń widzimy prawie 100 załóg. To bardzo cieszy, ponieważ pomimo trudniejszych ekonomicznie czasów mamy wiele załóg i prawdziwe rajdowe święto. Do pierwszego startu podchodzimy ze spokojem i szacunkiem dla rywali. Oczywiście będziemy chcieli naszym Hyundaiem i20 R5 ze stajni APR Motorsport pojechać najlepiej jak potrafimy. 2 tygodnie temu wystartowaliśmy treningowo w Głubczycach. Były to cenne kilometry, jednak wiem, że będę się jeszcze „rozjeżdżał” po tak długiej przerwie. Z całą pewnością przed nami fascynujący rajd w otoczeniu przepięknego podkarpacia. Odcinki są bardzo szybkie i wąskie, podnoszące poprzeczkę trudności bardzo wysoko. Chciałbym podziękować naszym Partnerom za wspólne rozpoczęcie kolejnego rajdowego sezonu, firmom: Auto Partner z marką MaXgear, NOVOL, Kratki, TEKOM Technologia, Siren7, IPlanet Radom, IHome, Michelin oraz telewizji TVN TURBO za wsparcie medialne. Miłośników rajdów zachęcam do śledzenia rywalizacji przy trasie, jak i przed ekranami komputerów, tabletów i smartfonów

Zbyszek Cieślar:
W końcu zaczynamy opóźniony sezon Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski 2020. To będzie emocjonujący sezon, krótki, ale intensywny. Rajd Rzeszowski jest mi świetnie znany i bardzo go lubię. Kultowe odcinki specjalne jak Lubenia są świetnym miejscem na rozpoczęcie sezonu. Na Rajdzie Rzeszowskim dowiemy się, kto w jakiej jest formie i jakie prezentuje tempo? Obsada rajdu jest bardzo mocna. Będziemy chcieli być w jej czołówce. Jeszcze raz powtórzę, że bardzo się cieszę, że wracamy do Hyundaia i20 R5 na odcinki specjalne Mistrzostw Polski. Dziękuje za to naszym Partnerom.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Call Now Button