Nasza oferta Folder Brown
Działalność statutowa (Komisje) Folder Brown

Dzialalnosc

Kalendarz nadchodzących imprez:

<< cze 2024 >>
pwścpsn
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Imprezy

Samochody
Lubiak z Wisławskim w Rajdzie Rzeszowskim
1 sierpnia 2017

Lubiak z Wisławskim w Rajdzie Rzeszowskim

Podczas Rajdu Rzeszowskiego, w gronie prawie stu zgłoszonych załóg, widnieją reprezentanci Automobilklubu Polski. Maciej Lubiak, który powraca do ścigania, ponownie zaprosił na swój prawy fotel Macieja Wisławskiego. Wspólnie startować będą Subaru Imprezą STI w barwach AP oraz Maczfit Rally Team.

Dla Macieja Lubiaka będzie to pierwszy występ w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski po przeszło trzech latach przerwy. W Rajdzie Rzeszowskim Lubiak nie rywalizował od 2009 roku. Na podkarpackich trasach Maciej Lubiak i Maciej Wisławski wsiądą do Subaru w Open N przez MSZ Racing. Zgłoszenia do tej klasy nadesłało łącznie osiem załóg, w tym trzykrotnego mistrza Polski, Bryana Bouffier. Poznanie nowego dla Maćka samochodu, czerpanie przy tym radości z jazdy i ponownie poczucie rajdowego klimatu to główne założenia załogi Lubiak i Wisławski na ten sezon.

Zawodnicy pokonają jedenaście odcinków specjalnych o łącznej długości ponad 214 kilometrów. Wśród prób nie mogło zabraknąć kultowej Lubeni czy próby wiodącej fragmentem trasy wyścigu górskiego w Korczynie.

Maciej Lubiak: Trudno znaleźć słowa, które mogą opisać to, co czuję. Występ w Rzeszowie to dla mnie spełnienie marzeń. Wracamy na trasy Mistrzostw Polski i od razu bierzemy udział w jednym z najważniejszych sportowych wydarzeń w Polsce. Rajd Rzeszowski jest ponownie rundą Rajdowych Mistrzostw Europy, więc na jego starcie pojawią się najlepsi kierowcy Starego Kontynentu. Chcę znów poczuć radość z jazdy i cieszę się na spotkanie z rajdowymi kolegami i koleżankami. Przed występem zaliczyliśmy testy, więc mamy już trochę wiedzy na temat działania auta, o którym marzyłem – czyli Subaru Imprezy STI. Nadszedł czas sprawdzić tę wiedzę w praktyce. Na prawym fotelu usiądzie legendarny Maciek Wisławski. Nie mogę się doczekać, gdy usłyszę jego głos w słuchawkach. Zapraszam wszystkich kibiców do Rzeszowa na trzy dni pełnej wrażeń rajdowej przygody.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Call Now Button