Nasza oferta Folder Brown
Działalność statutowa (Komisje) Folder Brown

Dzialalnosc

Kalendarz nadchodzących imprez:

<< lip 2024 >>
pwścpsn
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Imprezy

Motocykle
Kuba Przygoński wystartuje w Rajdzie Kataru
13 kwietnia 2017

Kuba Przygoński wystartuje w Rajdzie Kataru

Kierowca Automobilklubu Polski, Kuba Przygoński i jego pilot Tom Colsoul już we wtorek, 18 kwietnia wystartują w długodystansowym Sealine Cross Country Rally. Po udanym występie w rajdzie Dakar, nasz zawodnik wraca do rywalizacji z najlepszymi na świecie –będzie to jego  pierwszy występ w tegorocznych eliminacjach Pucharu Świata FIA.

Udział w zbliżającym się rajdzie to istotny element przygotowań do kolejnego Dakaru i dlatego właśnie rywalizację w Pucharze Świata postanowiliśmy rozpocząć od zawodów o wysokim współczynniku trudności. Do tej pory miałem okazję przemierzać tutejsze OSy jako motocyklista. Doskonale pamiętam mocno rozjeżdżoną pustynię i nakładające się na siebie szlaki. W tym roku po raz pierwszy wystartuję w Katarze jako kierowca rajdowy. To nowe doświadczenie dla mnie, ale też duże wyzwanie nawigacyjne dla Toma, który przez pięć dni będzie miał pełne ręce roboty.” – powiedział Kuba Przygoński, kierowca Automobilklubu Polski i ORLEN Team.

Rajd Sealine Cross Country Rally zostanie rozegrany w dniach 18-22.04. Łączna długość odcinków specjalnych wynosi 1373 km. Badanie techniczne i odbiór administracyjny odbędą się w Losail International Circuit.

Fot.: ORLEN Team

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Call Now Button