Nasza oferta Folder Brown
Działalność statutowa (Komisje) Folder Brown

Komisja seniorów

Dzialalnosc

Kalendarz nadchodzących imprez:

<< cze 2024 >>
pwścpsn
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Imprezy

Seniorzy
Kryterium „Fela” i im. M. Pawłowskiego
4 czerwca 2019

Kryterium „Fela” i im. M. Pawłowskiego

W dniu 09 czerwca 2019 Komisja Seniorów organizuje imprezę integracyjno-sportową pod nazwą: IX KRYTERIUM – FELA im. Władysława Paszkowskiego i II KRYTERIUM im. Marka Pawłowskiego.

 

WYNIKI:

Klasyfikacja generalna

Klasyfikacja generalna SENIOR

Klasyfikacja generalna JUNIOR

Klasyfikacja JUNIOR Klasa 2

Klasyfikacja JUNIOR Klasa 4

 

Honorowy patronat nad tą imprezą objęła Telewizja „MOTOWIZJA”.
Impreza odbywa się na terenie Autodromu Automobilklubu Polski i w salach siedziby AP.
Oprócz rywalizacji na próbach sportowych przeprowadzany jest TEST z wiedzy o ponad 100-letniej historii Automobilklubu Polski – odrębnie klasyfikowany i z odrębnymi nagrodami.

Impreza poświęcona jest pamięci wieloletnich członków Automobilklubu – Kolegów Władysława Paszkowskiego i Marka Pawłowskiego. Były to wybitne postacie w sporcie samochodowym, znane i cenione przez zawodników i działaczy. Ich doświadczenie i wiedza przekazywane młodszym kolegom pozwoliły na ciągłe podnoszenie poziomu zawodnikom i organizatorom imprez, a szczególnie Rajdów Samochodowych. Ta cykliczna impreza organizowana przez Komisję Seniorów A.P. ma kultywować pamięć o tych niezwykle zasłużonych członkach Automobilklubu Polski.

W czerwcu 2019 mija jedenasta rocznica śmierci Władysława Paszkowskiego – wielce oddanego działacza, organizatora, zawodnika Automobilklubu Polski – nestora polskiej motoryzacji, redaktora wielu artykułów zamieszczanych w prasie fachowej.
Kol. Władysław Paszkowski był wielce cenionym fachowcem, pomysłodawcą i organizatorem wielu odcinków specjalnych jak Karowa czy Fela w Zielonce pod Warszawą. W kręgu przyjaciół zwany „FELA”. Aby uczcić Jego pamięć Komisja Seniorów AP organizuje VIII Kryterium „FELA”.

W styczniu 2018 odszedł od nas Marek Pawłowski, wieloletni członek AP, pasjonat rajdów, Dyrektor wielu rajdów samochodowych, twórca najważniejszych tras imprez sportowych w Polsce, współzałożyciel i redaktor czasopisma Rajdowiec.
Aby uczcić Jego pamięć Komisja Seniorów AP postanowiła organizować cykliczne Kryterium Jego imienia, które odbędzie się po raz drugi w tym roku – w połączeniu z Kryterium FELA.

Kryterium rozegrane zostanie w niedzielę, 09 czerwca 2019 r, przyjmowanie zgłoszeń – w siedzibie AP sala 101 na pierwszym piętrze od godziny 8.30.

Regulamin

Formularz zgłoszenia

Rysunek prób PS 1/3

Rysunek prób PS 2/4

Rysunek próby PS 5

Harmonogram imprezy

 

Zapraszamy.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Call Now Button