Nasza oferta Folder Brown
Działalność statutowa (Komisje) Folder Brown

Dzialalnosc

Kalendarz nadchodzących imprez:

<< gru 2023 >>
pwścpsn
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Imprezy

10 stycznia 2017

Uczestnicy-Organizatorom – regulamin

Regulamin Imprezy UCZESTNICY-ORGANIZATOROM

Organizatorem turystyczno-nawigacyjnej imprezy z cyklu UCZESTNICY-ORGANIZATOROM jest Komisja Sportów Popularnych i Turystyki Automobilklubu Polski. Impreza rozgrywana jest o Puchar Przechodni Komisji.
1. Cel imprezy.
Celem imprezy jest integracja działaczy i zawodników Komisji Sportów Popularnych i Turystyki Automobilklubu Polski oraz sportowa rywalizacja w dyscyplinach nawigacji i turystyki samochodowej. Zaleca się, aby zgodnie z tradycją imprezy, jej organizację przeprowadził zwycięzca cyklu imprez CZTERY PORY ROKU poprzedniego sezonu.
2. Uczestnictwo.
Uczestnikiem imprezy jest załoga (kierowca i pilot), która zgłosi organizatorowi
w przewidzianym terminie swój udział i dokona niezbędnych formalności.
Samochód uczestniczący w imprezie musi być sprawny technicznie oraz musi spełniać wymagania wynikające z Prawa o Ruchu Drogowym dopuszczające go do ruchu na drogach publicznych Rzeczpospolitej Polskiej a kierowca obowiązany jest posiadać wszystkie dokumenty uprawniające do prowadzenia pojazdu i dopuszczające do ruchu po drogach publicznych, oraz obowiązkowe ubezpieczenie od OC i NNW.
3. Klasyfikacja.
Główne trofeum, czyli Puchar Przechodni Komisji Nawigacji i Turystyki AP mogą zdobyć:
aktualni działacze KSPiT AP, byli działacze KSPiT AP, poprzedni zdobywcy tego pucharu oraz komandorzy poprzednich edycji imprezy. Dopuszcza się do udziału w jednej załodze dwóch pretendentów do Pucharu.
W imprezie zwycięża załoga, która uzyska najmniejszą ilość pkt. karnych.
W przypadku równej ilości pkt. decyduje lepszy wynik załogi – kolejno za: PKP-y, PKC, SZ.
4. Nagrody.
Puchar zostanie przyznany najwyżej sklasyfikowanemu uczestnikowi, uprawnionemu do jego zdobycia. Uczestnik, który trzykrotnie zwycięży w imprezie „Uczestnicy – Organizatorom”, zdobywa puchar na własność.
5. Jury
W skład jury każdej imprezy cyklu wchodzi komandor imprezy i przewodniczący lub zastępca przewodniczącego Komisji Sportów Popularnych i Turystyki Automobilklubu Polski. Postanowienia Jury są ostateczne i nie podlegają protestom.

Warszawa 01.01.2010
Komisja Sportów Popularnych i Turystyki Automobilklubu Polski

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Call Now Button