Nasza oferta Folder Brown
Działalność statutowa (Komisje) Folder Brown

Dzialalnosc

Kalendarz nadchodzących imprez:

<< kwi 2024 >>
pwścpsn
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Imprezy

Motocykle
Kierowcy AP na Warsaw Motorcycle Show
28 lutego 2018

Kierowcy AP na Warsaw Motorcycle Show

Podczas najbliższego weekendu (2-4 marca) w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą odbędzie się pierwsza edycja Warsaw Motorcycle Show.

Dla wszystkich zwiedzających Yamaha szykuje ekspozycję – wszechstronną gamę dynamicznych motocykli i szybkich skuterów, pojazdy ATV i topowy side- by-side oraz produkty marine. W nowym centrum wystawienniczym szykowane są liczne premiery.

Na stoisku Yamahy nie zabraknie gości specjalnych, którzy będą czekać na zwiedzających. Wśród nich spotkać będzie można zawodników z teamów Pazera Racing Team, z 11-krotnym mistrzem Polski Pawłem Szkopkiem na czele oraz Wójcik Racing Team – z Markiem Szkopkiem. Kierowcy Automobilklubu Polski będą do dyspozycji gości – będzie można porozmawiać o wyścigach, zdobyć autograf.

Zawodnicy będą w trakcie imprezy zbierać pieniądze na pomoc dla Bruna i Ksawerego Sochackich, bliźniaków chorych na mukowiscydozę.

Poza samą jazdą i rywalizacją na torze, drugą najlepszą rzeczą w motorsporcie jest dla każdego zawodnika interakcja z kibicami, którzy podzielają naszą pasję. Z tego powodu bardzo lubimy spotkania z fanami podczas imprez branżowych, a Warsaw Motorcycle Show zapowiada się wyjątkowo ekscytująco. Tym bardziej, że będziemy mogli nie tylko pokazać nasze Yamahy i opowiedzieć o niedawnych testach w Walencji, ale także pomóc w słusznej sprawie. Mam nadzieję, że razem z Patrykiem i kibicami uda nam się zebrać jak największą sumę na pomoc naszym dwóm młodym fanom.” mówi Paweł Szkopek.

Pomóc braciom Sochackim mogą także ci, którym nie uda się odwiedzić w ten weekend Warsaw Motorcycle Show w podwarszawskim Nadarzynie.

Fanom sportowej jazdy polecamy także spotkanie z przedstawicielami międzynarodowego Pucharu Yamaha YZF-R6 Powered by Bridgestone, który zostanie rozegrany w nadchodzącym sezonie na sześciu europejskich torach wyścigowych, w tym w Poznaniu. Organizatorzy nowego cyklu udzielą odpowiedzi na pytania zainteresowanych udziałem w zawodach, dotyczące np. regulaminu.

Puchar Yamahy R6 to legendarne zawody, które wielu kierowcom otwierały drzwi do startów w motocyklowych mistrzostwach świata. W 2016 roku rywalizację wygrał reprezentant Automobilklubu Polski, Patryk Kosiniak. W tym sezonie zmagania odbędą się w nowym formacie, podczas rund międzynarodowych mistrzostw Alpe Adria.

Warsaw Motorcycle Show – godziny otwarcia

– piątek, 2 marca: 10:00 – 18:00;
– sobota, 3 marca: 10:00 – 18:00;
– niedziela 4 marca: 10:00 – 18:00.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Call Now Button