Nasza oferta Folder Brown
Działalność statutowa (Komisje) Folder Brown

Dzialalnosc

Kalendarz nadchodzących imprez:

<< kwi 2024 >>
pwścpsn
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Imprezy

Samochody
Kibice wspierają Kajetana Kajetanowicza
5 września 2017

Kibice wspierają Kajetana Kajetanowicza

Już tylko dwa rajdy dzielą Kajetana Kajetanowicza, zawodnika Automoibilklubu Polski i LOTOS Rally Team od zdobycia historycznego trzeciego z rzędu tytułu Rajdowego Mistrza Europy. Do tej pory nie udało się to jeszcze żadnemu zawodnikowi w prawie 70-letniej historii tych Mistrzostw.

Osiągnięcie go nie będzie możliwe bez wsparcia kibiców. Kajto spotyka się z Nimi podczas rajdów w Polsce, Europie, w parkach serwisowych, kampanii „LOTOS – Mistrzowie w pasach”, autorskiej kampanii „Bezpieczni za kółkiem”, w sieci prowadząc sesje Q&A i rozmowy ze zwycięzcami swoich aktywności czy udzielając się w mediach oraz radząc jak mądrze i bezpiecznie poruszać się na drodze. Ma kontakt i prowadzi liczne działania edukacyjne dla dzieci, młodzieży, kobiet i mężczyzn.

Jesteśmy z moim zespołem na końcowym etapie realizacji planu zdobycia trzeciego z rzędu tytułu Rajdowego Mistrza Europy. Jeżeli to uda się, to sukces będzie należał do nas wszystkich: Polaków, moich fanów i kibiców oraz naszego zespołu. Chcemy zapisać się w historii polskiego sportu po raz kolejny. Mając świadomość także zaangażowania wielu z Was – wiem, że musimy dać z siebie wszystko. Wykorzystać nasze umiejętności. Przezwyciężyć fizyczne, ale także psychiczne obciążenia, opanować emocje. Dlatego staram się, jak wiecie, podczas tego sezonu poświęcić możliwie dużo skupienia i uwagi przygotowaniom, doskonaleniu i wypracowywaniu nawyków. Pamiętajcie – także ważne jest dla mnie bycie w kontakcie i czucie waszej obecności, moich kibiców, którzy tak licznie wspierają mnie i dopingują nie tylko na rajdach, towarzyszycie mi w każdym zakątku Europy, w Polsce, w Ustroniu, w sieci, na Fb – wszędzie tam gdzie uda się nam spotkać – podkreśla Kajetan Kajetanowicz.

W minioną niedzielę, 3. września, Kajetan Kajetanowicz spotkał się ze swoimi fanami w rodzinnym mieście. Natomiast 9 września, będzie można zobaczyć Mistrza na stadionie żużlowym w Rybniku, gdzie wraz z innymi znanymi sportowcami i aktorami weźmie udział w „Legendarnym Kosmicznym Meczu” piłki nożnej – tym razem wcieli się w rolę selekcjonera. W połowie września (15-17.09) – ważny start w kolejnej, przedostatniej już rundzie Rajdowych Mistrzostw Europy we Włoszech.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Call Now Button