Nasza oferta Folder Brown
Działalność statutowa (Komisje) Folder Brown

Dzialalnosc

Kalendarz nadchodzących imprez:

<< maj 2024 >>
pwścpsn
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Imprezy

Motocykle
Katarzyna Polańska – Mistrzyni Okręgu Poznańskiego
14 listopada 2022

Katarzyna Polańska – Mistrzyni Okręgu Poznańskiego

Podczas rozgrywanych w ramach Speed Day Trophy, Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostwach Okręgu Poznańskiego pod egidą Polskiego Związku Motorowego Katarzyna Polańska (Automobilklub Polski) zdobyła tytuł Mistrzyni Okręgu Poznańskiego.
Powyższy tytuł to doskonały wstęp do startów w Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostwach Polski, Pucharze Polski lub seriach międzynarodowych takich jak np.: Mistrzostwa Alpe Adria.

Kasia: Ostatni dzień tegorocznego ścigania zaczął się dla Kasi, znanej szerszemu gronu jako Jadźka, dosyć ciężko. Dwa wjazdy na tor odwołane, czerwone flagi, spowodowane licznymi glebami uczestników wydarzenia. Potem spadł deszcz, który jak szybko zmoczył tor, tak też szybko wyparował. Przewrotki nie uniknęła jednak też Jadźka, w której wyniku wygięta została dźwignia zmiany biegów. Czasu na naprawę nie było i w wyścigu musiała jechać nie w pełni sprawnym motocyklem. De facto awaria ta uniemożliwiła bezpośrednią rywalizację o najwyższe miejsce podium, ale Kasia zrobiła co mogła i udało jej się dojechać na drugim miejscu, jednocześnie broniąc pierwsze w klasyfikacji generalnej!

Z jednej strony fantastyczny sukces, z drugiej jednak delikatny niedosyt, bo dzień był idealny na mega ściganie!.
Kasia, zawodniczka Automobilklub Polski, ścigała się na Yamasze R3 z extra szybką naklejką redakcji Motovoyagera na owiewkach! Kasia dziękuje za wsparcie wszystkim, którzy jej pomagali przez cały ten sezon, a przede wszystkim jej prywatnemu, dobremu duchowi wyścigów motocyklowych – Hermesowi!
@automobilklubpolski
@motovoyager
@karalauch serwis
@Yamaha Motor Polska

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Call Now Button