Nasza oferta Folder Brown
Działalność statutowa Folder Brown

Dzialalnosc

Kalendarz nadchodzących imprez:

<< paź 2022 >>
pwścpsn
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Imprezy

Samochody
Kacper Wróblewski na podium

Kacper Wróblewski na podium

Kierowca Automobilklubu Polski Kacper Wróblewski z Jakubem Wróblem ukończyli 2. Kipard Rally na trzecim miejscu. Był to trzeci w tym roku start w MRF Tarmac Masters — rajdowym cyklu na Dolnym Śląsku. W inauguracyjnej rundzie załoga Automobilklubu Polski była najszybsza. Trzecie zawody w kalendarzu Wróblewski i Wróbel ukończyli na drugim miejscu, a na zakończenie sezonu dorzucili do tego trzecią lokatę. Oznacza to, że zdobyli w całym sezonie najwięcej punktów w swojej klasie PRO.

Organizatorzy 2. Kipard Rally przygotowali dwa OS-y, które przejeżdżano po trzy razy. Wytyczono je na wąskich i krętych trasach znanych z Rajdu Dolnośląskiego, czyli rundy mistrzostw Polski. Kacper Wróblewski i Kuba Wróbel w Skodzie Fabii R5 pojechali bardzo regularnie – na każdym OS-ie notowali trzeci czas i takie też miejsce zajęli w klasyfikacji zawodów.

Dla mnie to był bardzo udany rajd, szczególnie biorąc pod uwagę konkurentów, z którymi się mierzyliśmy. Na każdym odcinku byliśmy w ścisłej czołówce. Nasza jazda była bardzo powtarzalna, a tempo stabilne. Choć rajd był krótki, to odcinki wysoko postawiły poprzeczkę, więc zdobyliśmy dużo doświadczenia. Cieszy mnie to, że coraz pewniej i lepiej czuję się za kierownicą Fabii R5. Wiem, że to przełoży się na wyniki w kolejnych startach. Mam nadzieję, że to nie był ostatni rajd w tym roku, ale obecnie nikt nie może przewidzieć czy coś jeszcze pojedziemy – mówił Kacper Wróblewski, kierowca Automobilklubu Polski i Orlen Team.

Miejsca na podium wywalczone we wszystkich trzech tegorocznych startach w MRF Tarmac Masters oznaczają, że Wróblewski i Wróbel są załogą, która w całym sezonie zgromadziła najwięcej punktów w klasie PRO – przeznaczonej dla zawodników dysponujących samochodami klasy R5.

Dla mnie to nagroda za cały rok wysiłku, która osładza nam ten trudny i pechowy sezon w RSMP – dodał Kacper Wróblewski.

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Call Now Button