Nasza oferta Folder Brown
Działalność statutowa (Komisje) Folder Brown

Dzialalnosc

Kalendarz nadchodzących imprez:

<< maj 2024 >>
pwścpsn
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Imprezy

BRD
Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny – kolejne spotkanie
15 marca 2024

Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny – kolejne spotkanie

Za nami drugie spotkanie edukacyjne w ramach kampanii społecznej „Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny”, zorganizowanej przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego. W dniu 13 marca zagościliśmy w Szkole Podstawowej nr 318 z Oddziałami Integracyjnymi im. J.Ch.Andersena w Warszawie.
W spotkaniu uczestniczyło ponad 300 uczniów z klas I-VIII. Wzięli oni udział w zajęciach promujących bezpieczeństwo w ruchu drogowym, dotyczących m.in.: zasad udzielania pierwszej pomocy, reguł związanych z bezpiecznym poruszaniem się po drogach. Na rowerowym torze przeszkód można było sprawdzić swoje umiejętności w jeździe jednośladem.
Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się pokazy przygotowane przez Kolegów z Komisji Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego Automobilklubu Polski. Kolejka do prób w symulatorze dachowania i zderzeń nie miała końca. Tor przeszkód z alkogoglami symulował „świat” z jakim się ma do czynienia po spożyciu środków niedozwolonych.
I tym razem nasz zawodnik Mikołaj Miko Marczyk, nawiązał bardzo dobry kontakt z młodymi ludźmi, co pozwoliło na swobodną rozmową na ważne tematy dotyczące bezpieczeństwa na drodze. Nie zabrakło też trudnych pytań o starty w rajdach samochodowych. Ale i na te utytułowany Mistrz z wrodzoną lekkością i charyzmą – odpowiadał.
Wielu młodych ludzi zaciekawił rajdowy Polski Fiat 125p., który stanowił niewątpliwą atrakcję spotkania.
Kolejne spotkanie w ramach kampanii – już 20 marca.!

Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny – kolejne spotkanie -galeria

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Call Now Button