Nasza oferta Folder Brown
Działalność statutowa (Komisje) Folder Brown

Dzialalnosc

Kalendarz nadchodzących imprez:

<< kwi 2024 >>
pwścpsn
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Imprezy

Samochody
Byśkiniewicz-Borko: intensywna druga połowa sezonu!
6 września 2017

Byśkiniewicz-Borko: intensywna druga połowa sezonu!

Łukasz Byśkiniewicz i Tomasz Borko rozpoczynają drugą połowę sezonu Inter Cars Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, która zapowiada się bardzo emocjonująco i pracowicie. W czasie zaledwie 5 tygodni zostaną rozegrane aż 3 rajdy. Już w najbliższy weekend 8-9 września TVN TURBO RALLY TEAM stanie na starcie kultowego Rajdu Dolnośląskiego. Będzie to już jego 51 edycja. Byśkiniewicz i Borko, którzy są obecnie wiceliderami punktacji klasy 4, na odcinkach specjalnych pojawią się w dobrze znanym im Oplu Adamie R2 obsługiwanym przez MSZ Racing. Trasa tegorocznej edycji została bardzo zmodyfikowana. Organizator zaplanował zupełnie nowe odcinki specjalne.

Łukasz Byśkiniewicz: Przed nami bardzo pracowity i fascynujący okres. W ciągu 5 tygodni pojedziemy, aż 3 rajdy, które decydować będą o losach mistrzowskich tytułów. Skupiamy się na skutecznej i bezbłędnej jeździe. Na Rajdzie Rzeszowskim pokazaliśmy, że potrafimy bardzo szybko jechać. Tuż przed Rajdem Dolnośląskim gościnnie wystartowałem w wyścigu na torze Autodrom Most. Rajdy i wyścigi to dwa różne światy, ale z pewnością jest to też dobry trening. W naszej klasie jak zawsze jest mocna konkurencja, więc prawa noga będzie musiała się dobrze prostować. Cieszę się z nowych odcinków specjalnych, których nikt jeszcze nie jechał. Tutaj okazuje się kto jeździ na opis, a kto na pamięć. Z Tomkiem jesteśmy wiceliderami klasy 4 i z całą pewnością będziemy walczyć do końca sezonu o coś więcej. Trzymajcie za nas kciuki, a kto może to zapraszam do Zieleńca.

Tomasz Borko: Rajd Dolnośląski zawsze kojarzy mi się z pięknymi jesiennym barwami i bardzo miłą atmosferą. Tym razem w nowym wydaniu i innym terminie mam nadzieję, że zaprezentujemy się z Łukaszem na tyle dobrze, że atmosfera w zespole będzie znakomita i przywieziemy z Dusznik sporo punktów, które potrzebne będą do końcowego wyniku. Prosimy o doping i trzymajcie za nas kciuki.

Partnerami załogi są: NOVOL, TEDEX, TEKOM Technologia, I Planet Radom, producent resoraków Majorette, MODESTO s.c.. Patronat medialny zapewnia TVN TURBO.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Call Now Button