Nasza oferta Folder Brown
Działalność statutowa (Komisje) Folder Brown

Dzialalnosc

Kalendarz nadchodzących imprez:

<< lip 2024 >>
pwścpsn
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Imprezy

31 marca 2021

Formularz zgłoszeniowy Piknik 2021

Ważne informacje!

O wysokości wpisowego decyduje termin wysłania formularza zgłoszenia oraz przynależność do AP!
Niższe wpisowe opłacają członkowie Automobilklubu Polski którzy mają opłaconą aktualną składkę członkowską. Członkowie AP bez opłaconej składki członkowskiej za rok ubiegły wpłacają wpisowe wyższe, tak jak zawodnicy pozostali.

1. termin (do wtorku 06.04.2021 godzina 23:59)
Członkowie AP: Kierowca – 25 zł, Pilot – 25 zł. Pozostali: Kierowca – 35 zł, Pilot – 35 zł.
2. termin (do czwartku 08.04.2021 godzina 12:00)
Członkowie AP: Kierowca – 30 zł, Pilot – 30 zł. Pozostali: Kierowca – 42 zł, Pilot – 42 zł.

Osoby towarzyszące opłacają wpisowe wg powyższych zasad. Osoby do lat 12 zwolnione są z wpisowego.
Posiadający darmowy voucher na imprezę zaznaczają odpowiednie pole.

Oblicz wysokość wpisowego dla załogi:


Kierowca:………………….. AP >>> , Pozostali >>> , Voucher >>> , Wyzeruj >
Pilot:………………………… AP >>> , Pozostali >>> , Voucher >>> , Wyzeruj >
Osoba towarzysząca 1:…. AP >>> , Pozostali >>> , Voucher >>> , Wyzeruj >
Osoba towarzysząca 2:…. AP >>> , Pozostali >>> , Voucher >>> , Wyzeruj >

 

WPISOWE do zapłaty (zł): 0

 

Zrób przelew bankowy na wskazaną powyżej kwotę na konto Automobilklubu Polski:
Bank Millenium – 47 1160 2202 0000 0001 3161 7512 z dopiskiem „Piknik 2021” + nazwisko kierowcy oraz pilota i uzyskaj potwierdzenie wpłaty (wyciąg bankowy).

 

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Potwierdzenie wpłaty (max. wielkość pliku 1 MB, format .pdf, .jpg lub .txt) dołącz do tego formularza (załącznik na dole strony).
Jeśli posiadasz darmowy Voucher dołącz jego skan (zdjęcie).

Uwaga: potwierdzeniem otrzymania zgłoszenia jest publikacja na liście zgłoszeń opublikowanej na stronie imprezy.

  IMPREZA

  ZamiećRajd PańPiknikMajówkaJesienny LiśćŚwiatowidUczestnicy-Organizatorom

  ZAŁOGA

  Start załogi w klasyfikacji NSMP/TNMOW, TJnOPP/TNMOW, TMMP/TNMOW, TPP/TNMOW, KLUBOWA/TNMOW, KLUBOWA (wymagane)NSMP/TNMOWTJnOPP/TNMOWTMMP/TNMOWTPP/TNMOWKLUBOWA/TNMOWKLUBOWA

  KIEROWCA

  Kierowca oświadcza, że posiada uprawnienia i wymagane dokumenty uprawniające go do prowadzenia pojazdu, oraz dokumenty dopuszczające zgłoszony pojazd do ruchu na drogach publicznych.TAKNIE

  PILOT

  Start pilota w klasyfikacji prób SZ i na najlepszego kierowcę sezonu (wymagane)TAKNIE Wybranie opcji TAK jest jednoznaczne z oświadczeniem pilota, że posiada uprawnienia i wymagane dokumenty uprawniające go do prowadzenia pojazdu.

  OSOBY TOWARZYSZĄCE

  SAMOCHÓD

  Dołącz plik potwierdzenia przelewu bankowego lub skan vouchera:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu w celu przygotowania i przeprowadzania imprezy.

  Wyrażam zgodę na publikację zdjęć z moim udziałem z imprezy w której uczestniczę na stronie internetowej i profilach społecznościowych Automobilklubu Polski i Polskiego Związku Motorowego. (Oświadczenie 1)

  Wyrażam zgodę na publikację zgłoszonych przeze mnie danych osobowych w materiałach informacyjnych z imprezy w której uczestniczę, na stronie internetowej i profilach społecznościowych Automobilklubu Polski i Polskiego Związku Motorowego. (Oświadczenie 2)

  Oświadczam, że zapoznałem się z treścią dokumentu "Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Automobilklubie Polski": http://www.automobilklubpolski.pl/netfortis/uploads/2018/06/informacja_rodo.pdf (Oświadczenie 3)

  TAKNIEWyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą mailową/SMS o imprezach organizowanych przez Komisję Sportów Popularnych i Turystyki Automobilklubu Polski oraz przez Główną Komisję Sportów Popularnych i Turystyki PZM, a także otrzymywanie ankiet dotyczących odbytych imprez.

  Uwaga! Wszystkie wymagane pola muszą być wypełnione. Zgoda na przetwarzanie danych i oświadczenia nr 1, 2 i 3 muszą być zaakceptowane. Niewyrażenie zgody uniemożliwia udział w imprezie ze względu na to, że jednym z celów jej zorganizowania jest promowanie sportów motorowych, także poprzez akcję reklamową wykorzystującą materiały zdjęciowe z imprezy i informacje o jej uczestnikach.
  Zgoda na otrzymywanie informacji zezwala organizatorowi imprezy oraz GKSPiT PZM na przesyłanie drogą mailową lub SMS’ową powiadomień o zbliżających się imprezach organizowanych przez Automobilklub Polski oraz GKSPiT PZM, a także przeprowadzanie anonimowych ankiet których celem jest ocena przez uczestnika imprezy w której brał udział oraz zbieranie informacji służących doskonaleniu organizacji imprez.

  WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
  Call Now Button