Nasza oferta Folder Brown
Działalność statutowa (Komisje) Folder Brown

Dzialalnosc

Kalendarz nadchodzących imprez:

<< lut 2024 >>
pwścpsn
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 1 2 3

Imprezy

Samochody
Finał RSMP na Śląsku!
11 października 2017

Finał RSMP na Śląsku!

Tegoroczna jesień jest wyjątkowo gorąca i emocjonująca dla Łukasza Byśkiniewicz (Automobilklub Polski) i jego pilota Tomasza Borko. A to za sprawą intensywnego okresu – w ciągu 5 tygodni zaplanowano aż 3 rajdy. Przed reprezentantami TVN TURBO Rally Team’u ostatni rajd sezonu 2017 Inter Cars Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Ostatnia runda to Rajd Śląska, który jest nowością w kalendarzu Mistrzostw Polski. Ten rajd zadecyduje o losach tytułu Mistrza Polski w klasie 4. Szanse na jego zdobycie mają aż 3 załogi- wśród nich Byśkiniewicz i Borko, którzy na Śląsku pojawia się dobrze znanym im Oplem Adamem R2 przygotowanym przez MSZ Racing.

Łukasz Byśkiniewicz: Emocje sięgają zenitu. W tej chwili zajmujemy 3. miejsce w punktacji naszej klasy, ale mamy szanse nawet na pierwsze. Damy z siebie wszystko. Czuje, że jesteśmy z Tomkiem w bardzo dobrej formie co pokazaliśmy na ostatnich dwóch rajdach wygrywając wiele odcinków specjalnych. Nie wiem natomiast co mam powiedzieć o Rajdzie Śląska, ponieważ to nowa impreza, której trasy powstały z połączenia kilku krótszych okręgowych rajdów. Z całą pewnością akcji i widowiskowości nie zabraknie. Trzymajcie za nas kciuki. Chciałbym gorąco podziękować partnerom TVN TURBO Rally Team’u, którzy wspierają nas przez cały sezon, firmom: NOVOL, TEDEX, TEKOM Technologia, I-Planet Radom, Modesto s.c., FIBARO, producent resoraków Majorette. Wielkie podziękowania kieruje także do szefów kanałów i programów grupy TVN.

Tomasz Borko: Koniec sezonu przyszedł nadspodziewanie szybko i mamy ostatnią rundę RSMP. Super, że przygotowano odcinki miejskie pod kibiców, które są wyjątkowo widowiskowe. W naszej klasie walczymy o jak najlepszy wynik w klasyfikacji całego sezonu- mamy nawet szanse na pierwsze miejsce. Znów mamy najliczniej obsadzoną klasę, dlatego zachęcamy do trzymania kciuków i dopingu naszej załodze.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Call Now Button