Nasza oferta Folder Brown
Działalność statutowa (Komisje) Folder Brown

Dzialalnosc

Kalendarz nadchodzących imprez:

<< kwi 2024 >>
pwścpsn
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Imprezy

BRD
Finał Krajowego Konkursu ,,Policjant Roku Ruchu Drogowego”
25 września 2017

Finał Krajowego Konkursu ,,Policjant Roku Ruchu Drogowego”

Finał Krajowego Konkursu ,,Policjant Roku Ruchu Drogowego”, którego trzy ostatnie konkurencje: K-4, K-5, K-6 rozegrano na terenie Autodromu Automobilklubu Polski – rozstrzygnięty.

W dniu 21.09.2017 roku, zawodnikom i organizatorom podczas rozgrywania konkurencji K-4 jazdy sprawnościowej motocyklem nie dopisała pogoda. Rozgrywana ona była w deszczu. W tym samym dniu odbyła się też konkurencja K-6 – test wiedzy oraz sprawdzian praktycznych umiejętności udzielania pomocy poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych.

W dniu 22.09.2017 roku rozegrano ostatnią już konkurencja tegorocznego konkursu K-5, którą była jazda sprawnościowa samochodem osobowym po wyznaczonym torze oraz przebiegnięcie wyznaczonego odcinka (około 200 m).

Uroczyste zakończenie konkursu i ogłoszenie wyników odbyło się w siedzibie Komendy Głównej Policji z udziałem Sekretarza Stanu w MSWiA Jarosława Zielińskiego, Zastępcy Komendanta Głównego Policji nadinsp. Jana Lacha, Zastępcy Komendanta Stołecznego Policji mł. insp. Andrzeja Krajewskiego, Wojewody Mazowieckiego Zdzisława Sipiera, kierownictwa polskiej Policji oraz zaproszonych gości.

Prezes Automobilklubu Polski Romuald Chałas w imieniu Klubu wręczył puchar i dyplom pamiątkowy dla st. asp. Mariusza Muchy z KWP w Lublinie za zajęcie I miejsca w Konkurencji K-1- teście ze znajomości przepisów.

Puchary i nagrody dla najlepszych drużyn, laureatów w poszczególnych konkurencjach oraz klasyfikacji generalnej wręczył minister Jarosław Zieliński wraz z komendantem nadinsp. Janem Lachem.

Drużynowo zwyciężyli:
I miejsce – Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie
II miejsce – Komenda Stołeczna Policji
III miejsce – Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku

W klasyfikacji indywidualnej pierwsze miejsce zajął st. asp. Tomasz Gałuszka z KWP Kraków. Drugie miejsce przypadło policjantowi z KSP mł. asp. Marcinowi Sulikowi, a trzecie asp. Michałowi Konkolowi z Gdańska. Gratulujemy zwycięzcom.

galeria Zdjęcia

Zdjęcia dzięki uprzejmości: KGP. Foto. P. Maciejczak Policja 997, AP.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Call Now Button