Nasza oferta Folder Brown
Działalność statutowa (Komisje) Folder Brown

Dzialalnosc

Kalendarz nadchodzących imprez:

<< maj 2024 >>
pwścpsn
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Imprezy

Samochody
Filip Łukasik i Bartosz Krencik – w drodze po tytuł w klasie Open
19 października 2017

Filip Łukasik i Bartosz Krencik – w drodze po tytuł w klasie Open

Już w ten weekend czeka nas zwieńczenie ciężkiego sezonu Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych na rajdzie Baja Inter Cars w Żaganiu. Załoga startująca w barwach AK Polski przypieczętuje zdobycie tytułu v-ce mistrza Polski w klasie Open. Mimo wielu kłopotów, awarii sprzętu,wyrastających nagle drzew i ciągłej walki z najlepszymi załogami w Polsce naszym zawodnikom udało się utrzymać bezpieczną przewagę nad pozostałymi ekipami.

Baja Inter Cars w Żaganiu to już klasycznie końcowy etap rywalizacji po bardzo ciężkim i wyczerpującym sezonie. Rajdy terenowe to wyjątkowo wyczerpujące zmagania zarówno dla samochodu jak i załogi, co zresztą widać po naszej poobijanej Toyocie.

Ciężki i długi sezon kończymy z doskonałym wynikiem i tytułem V-ce mistrza Polski w klasie Open. Jest to idealne zwieńczenie naszych starań, poświęconego czasu i zaangażowania. W przyszłym sezonie będziemy mieli już tylko jeden cel… – powiedział Filip Łukasik.

Załoga Xyz Offroad Team (link do fb facebook.com/XYZoffroadteam) chciałaby bardzo podziękować Szefowi Serwisu, Piotr Krencik bez Ciebie nie dalibyśmy rady. Chcielibyśmy także podziękować wszystkim którzy nas wspierali: SX Racing, Total Chaos Fab, Lorens Family, Renowacja Felg.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Call Now Button