Nasza oferta Folder Brown
Działalność statutowa (Komisje) Folder Brown

Dzialalnosc

Kalendarz nadchodzących imprez:

<< lip 2024 >>
pwścpsn
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Imprezy

Samochody
Byśkiniewicz i Cieślar w finale Tarmac Masters
22 października 2020

Byśkiniewicz i Cieślar w finale Tarmac Masters

Łukasz Byśkiniewicz (Automobilklub Polski)  i Zbyszek Cieślar po bardzo udanym sezonie Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski 2020, w którym zajęli 4. miejsce w klasyfikacji generalnej, tracąc do podium tylko 1 punkt, już w najbliższy weekend 24-25 pojawią się na Dolnym Śląsku w swoim Hyundaiu i20 R5. Reprezentanci TVN TURBO RALLY TEAM’u wspólnie ze swoimi Partnerami podjęli decyzję o wystartowaniu w 2 Rally KIPARD- finałowej rundzie bardzo popularnego cyklu Tarmac Masters. Zasadniczy sezon Mistrzostw Polski składał się z trzech rund. Nie zaspokoiły one do końca apetytów załogi, zespołu oraz kibiców na rajdowe emocje. Dodatkowy rajd z pewnością nieco zaspokoi rajdowy głód, tym bardziej, że impreza w Kotlinie Kłodzkiej okazuje ma świetną obsadę. Wśród 110 załóg na liście zgłoszeń można zobaczyć, aż 5 samochodów topowej klasy R5 z dwukrotnym rajdowym Mistrzem Polski na czele.

Łukasz Byśkiniewicz: Sezon RSMP 2020 rozpoczął się bardzo późno i jeszcze szybciej się skończył. Na obecną sytuację z pandemią nie mamy wielkiego wpływu, ale możemy na nią reagować. Po odwołaniu kilku tegorocznych rajdów bardzo się cieszę, że nasz samochód nie idzie w stan spoczynku do garażu APR Motorsport, a ponownie będzie słychać jego podtrzymanie turbiny. Mamy wielki głód jazdy i rywalizacji, dlatego jestem wdzięczny, że dzięki decyzji naszych Partnerów pojawimy się na odcinkach specjalnych 2. Rally Kipard na Dolnym Śląsku. Od dłuższego czasu przyglądam się cyklowi Tarmac Masters i jego zawrotnemu rozwojowi. Na uznanie zasługują także umiejętności zorganizowania rajdowej imprezy w trudniejszym czasie i obostrzeniach. Postanowiliśmy to docenić i wykorzystać. Podobnie zresztą jak 110 innych załóg, z czego aż 5 w topowych R5-tkach. Jestem przekonany, że emocji nie zabraknie, a my ze Zbyszkiem pojedziemy najlepiej jak potrafimy. Dziękuję naszym Partnerom za kolejny start: Auto Partner, MaXgear, Kratki, NOVOL, Tekom Technologia, Siren 7, I Planet Radom, I Home, Michelin, APR Motorsport i telewizji TVN TURBO.

Zbigniew Cieślar: To fantastyczna widomość, że wystartujemy w rajdzie zaliczanym do Tarmac Masters na Dolnym Śląsku. Po odwołaniu mojej domowej Barbórki Cieszyńskiej bałem się, że w tym roku za wielu już nie pojeździmy. A tu nagle telefon od Łukasza, że jest decyzja o starcie w 2. Rally Kipard. Impreza odbywa się można powiedzieć w mekce rajdowej, czyli Kotlinie Kłodzkiej z fragmentami oes’ów z Mistrzostw Polski. Na starcie oprócz naszej R5-tki zapowiedziały się jeszcze cztery inne załogi oraz jedna „zagraniczna” niespodzianka. Damy z siebie wszystko, aby utrzymać nasz wysoki poziom z sezonu RSMP 2020, w którym do podium i tytułu zabrakło nam jednej sekundy.

 

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Call Now Button