Nasza oferta Folder Brown
Działalność statutowa (Komisje) Folder Brown

Dzialalnosc

Kalendarz nadchodzących imprez:

<< maj 2024 >>
pwścpsn
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Imprezy

Samochody
Byśkiniewicz i Borko gotowi na nadwiślańskie ściganie!
27 września 2017

Byśkiniewicz i Borko gotowi na nadwiślańskie ściganie!

Rajdowa Załoga TVN TURBO Łukasz Byśkiniewicz (Automobilklub Polski) i Tomasz Borko już w najbliższy weekend wystartuje w Rajdzie Nadwiślańskim (30.09-1.10), który jest piątą tegoroczną rundą Inter Cars Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Fani motorsportu będą mogli spotkać wszystkich najlepszych kierowców rajdowych na stadionie Lublin Arena, gdzie mieści się baza rajdu. Trasa składa się z 11 odcinków specjalnych przebiegających po malowniczych terenach Lubelszczyzny. Reprezentanci Automobilklubu Polski , po świetnym występie na rajdzie Dolnośląskim zapowiadają szybką jazdę Oplem Adamem R2 i walkę o kolejne cenne punkty. Byśkiniewicz i Borko są w tej chwili wiceliderami w swojej klasie 4. Ich klasa jest jak zawsze bardzo mocno obsadzona, co gwarantuje prawdziwe sportowe emocje.

Łukasz Byśkiniewicz: Zapowiadają nam się kolejne sportowe emocje, a to za sprawą sytuacji punktowej w naszej klasie, ale także naszych szanownych rywali, z którymi ścigamy się od początku roku. Nikt nie odpuszcza, każdy ciśnie. Lubię Rajd Nadwiślański, którego organizatorem jest mój macierzysty Automobilklub Polski. Z rajdem Nadwiślańskim mam bardzo dobre wspomnienia. Tutaj debiutowałem w Rajdowym Pucharze Polski w 2011 roku, gdy rajd nazywał się jeszcze Mazowiecki. W 2015 roku wspólnie z Maćkiem Wisławskim wygraliśmy klasyfikację 2WD, oraz klasę. Teraz z Tomkiem chcemy spisać się równie dobrze. Jesteśmy wiceliderami klasy 4. Przed nami jeszcze dwa rajdy, więc wszystko może się wydarzyć. Najważniejsze, abyśmy mieli fun z jazdy- wtedy czasy na tablicy wyników będą ok. Zapraszam na Lubelszczyznę. Prognozy zapowiadają piękną polską jesień, więc w przerwie pomiędzy oesami polecam odstresowanie się… na grzybach. Trzymajcie za nas kciuki.

Tomasz Borko: Rajd Nadwiślański to impreza, w której pierwszy raz wspólnie z „Byśkim” utworzyłem załogę w 2014 roku. Trzy lata temu był to jednorazowy start, ponieważ zastępowałem Maćka Wisławskiego, a teraz tworzymy zgrany duet. W tym roku trzykrotnie stawaliśmy wspólnie na podium i tym razem mam ogromną nadzieję, że będzie to najwyższe w klasie. Byłbym bardzo zadowolony i pewnie sprawilibyśmy też wiele radości naszemu Automobilklubowi Polski, który jest organizatorem Rajdu Nadwiślańskiego.

Fot: Maciej Niechwiadowicz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Call Now Button